Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mondhato biszexualitasnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mondhato biszexualitasnak?

Figyelt kérdés

Tehat srackent viszonylag keson ero tipus vagyok, de serdulokorom elejetol a fiuk szerszama kezdett komolyabban erdekelni,viszont mindig is lanyokba voltam szerelmes es ez mostanra (lassan 20 leszek)ugy alakult ki,hogy ferfiakra izgukok fel szexualisan,de erzelmileg sosem neztem ugy rajuk..lanyokkal viszont ha elkezdem ismerkedni akkor erzelmek kislakulasaval kezdek tobbet erezni irantuk.

Tehat ferfiakkal szexualis uton jon a vonzalom,lanyokkal pedig erzelmi uton kezdodik a vonzalom es ugy alakul ki a szexualisvonzalom(ha kialakul) de csak az adott lanyra aki irant erzeseim vannak.



2019. dec. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, szerintem mondható annak.
2019. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonz szexuális értelemben az ellenkező és a saját nemed is, akkor biszexuális vagy.
2019. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 engem a lanyok csak akkor vonzanak ha erzelmileg kotodom hozzajuk tehat erzelem hatasara jon meg a szexualis vonzalom,anelkul semleges a noi nem,viszont a ferfiak vonzanak erzelem nelkul de hozzajuk kotodni sem nagyon tudok.
2019. dec. 29. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Biszex vagy, de közelebb vagy a meleg oldalhoz, mint a heteróhoz. Kinsey skála! Ha kitöltöd, lehet, hogy azt az eredményt kapod, hogy meleg vagy hetero vonásokkal. Az eredmény pontos megfogalmazása nem biztos, hogy úgy hangzik, ahogy leírtam, de ez a lényeg. Többször megcsináltam már a Kinsey tesztet, mindig ezt az eredményt kaptam. Ettől függetlenül feleségem, családom van, és boldog vagyok. Férfivel el se tudnám képzelni, hogy tartós kapcsolatban éljek, romantikázzak velük. Ez nekem csak nővel működik. A saját nememmel csak a szex, romantika nélkül.

F/bi

2019. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!