Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexualitásnak számit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexualitásnak számit?

Figyelt kérdés

Lany vagyok es eleg fiatal ugyh lehet csak osszevagyok zavarodva.

Sose voltam lanyba szerelmes. Nem is vonzottak soha.

Max feltekeny voltam rajuk mert szebbek vagy okosabbak vagy szebb cuccaik vannak ertitek.

A fiukba mindig szerelmes voltam ha epp nem tetszett valaki gyorsan kerestem valakit mert fiuk nelkul unalmasnak tartottam mindent (am ez most is igy van)

A fiukra felizgulok volt mar kapcsolatom fiukkal nagyon szerettem oket most is van egy baratom nagyon szeretem kielegiteni is imadom oralisan.

Azonban a kepzeletemben neha felizgulok a lanyokra meg eltudom kepzelni h esetleg egyszer kiprobaljam veluk...

De utana ugy erzem eleg nagy buntudat lenne bennem.

Szoval most meg nem probalnam ki.

Nem is tudom nagyon lanyokkal elkepzelni kapcsolatot.


Szerintetek biszex lennek?


2018. aug. 9. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Am nem tudjuk am. De valóban jól össze vagy zavarodva. Fiúk részén is. Gyorsan keresni valakit csak azért hogy legyen.
2018. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy legyen. Ez nem igaz
2018. aug. 9. 15:39
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem gáz. Csak hajt a kíváncsiság. Fiatalság bolondság, próbáld ki és meglátod. 😁

18/L

2018. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"...ha epp nem tetszett valaki gyorsan kerestem valakit mert fiuk nelkul unalmasnak tartottam mindent"


Írásodból kiderül, hogy valóban össze vagy zavarodva. Ugyan a képzeletedben néha felizgulsz a lányokra, de inkább a tőled idézett mondatrész vagy te. Egy összezavarodott tinédzser, aki keresi a helyét a világban, és fiúk nélkül unalmasnak tartja az életét. Biszex biztos nem vagy, ami benned van az a korodból adódó kíváncsiság.

2018. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem igaz hát te írtad.



A fiukba mindig szerelmes voltam ha epp nem tetszett valaki gyorsan kerestem valakit mert fiuk nelkul unalmasnak tartottam mindent (am ez most is igy van)

2018. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 he84 ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy biszexuális vagy, csak a fiúkhoz jobban vonzódsz. De nem biztos, lehet hogy heteró vagy és inkább csak kíváncsi vagy arra is, hogy lánnyal milyen lehet. Ha lesz rá lehetőséged, próbáld ki egy barátnőddel, ha esetleg nyitott rá ő is. Akkor jobban kiderülne a helyzet.
2018. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek csak egy kis biszex hajlam van bennem?
2018. aug. 9. 18:59
 8/12 he84 ***** válasza:
100%
Válaszoltunk és én elmondtam, hogy hogyan deríthetnéd ki biztosan. Hajrá!
2018. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van benned kíváncsiság, hogy milyen lehet egy lánnyal, de ettől még nem vagy biszex. Ahogy már írta előttem valaki, próbáld ki egy hasonlóan kíváncsi barátnőddel, és akkor kiderül, hogy biszex vagy-e, vagy nem.

Segítek! Ha utána is vágysz arra, hogy lánnyal csináld, akkor biszex vagy.

2018. aug. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom csak hat nem merem meg meg fiatal is vagyok
2018. aug. 10. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!