Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexualitásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexualitásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem volt rá lehetőségem, de lehetséges, hogy felizgatna nőies férfiakat megcsókolnék és ha leszopnának. De aztán lehet ott éles helyzetben nem akarnám, de gondoltam rá és nincs ellenemre.

Azt hogy én bármilyen női szerepet felvegyek az a legkevésbé se vonz. Az anális szexet meg lánnyal se próbáltam soha. (Nem is akartam)

18f



2017. júl. 2. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha izgat a gondolat,hogy férfi létedre férfiakat szopass le,akkor hetero egészen biztos,hogy nem lehetsz.
2017. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de egy klasszikus meleg kapcsolatban nem tudnék se a férfi, se a női szerep lenni. Mert nem dugnám meg, nem ápolnám le, ki se verném. Csak csók és, hogy ő engem... Hova soroljam magam?...
2017. júl. 2. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgatnak a nők és a férfiak is,akkor biszex vagy.Ha csak szopatsz akkor is.Ehhez nem kell dugni.

Vonzódsz mindkét nemhez,ennyi.

2017. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem már írták, biszex lehetsz, ha a lányok és a fiúk is érdekelnek. Ez nem baj, kitágul előtted a világ.
2017. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt te magad tudod mi vagy.Felizgatnak meztelne nők csak ugy magukban? Nost ha nem akkor meleg vagy .De nem kell hazudni magadnak hogy bi vagy mert ha csak farok izgat akkor meleg vagy.
2017. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Sorold magad a Kíváncsi kategoriába :D
2017. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5, 2 Párkapcsolatom volt eddig. Mindkettővel szexeltem is. Nyilván meleg vagyok
2017. júl. 3. 08:39
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Hetero vagy. Én is hetero vagyok teljesen, de mostanában izgat, hogy ki kellene próbálni, hogy milyen egy másik férfit leszopni. De csak ezt próbálnám ki, csók vagy anál semmiképpen sem.
2017. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy jó orált én is kiprobalnék. És bi vagy ha erre vágysz Ez van :)
2017. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!