Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexualitásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexualitásnak számít?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy lány nem érez undort hogy kinyaljon vagy megcsókoljon egy lányt de nem is vágyik rá?

Vagy esetleg egy fiúnál?



2018. aug. 21. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez még nem az. Az, hogy valamit nem tartasz undorítónak, elfogadod, hogy van ilyen is, az még nem jelenti azt, hogy te arra vágysz. Ha valaki vágyik arra, hogy bárminemű szexuális dolgot éljen át a saját nemével is, az számít biszexuálisnak.

Én sem tartom undorítónak, hogy valaki kiköt valakit és fizikálisan szexuális jelleggel bántalmazza őt, mégsem vágyok rá, sőt, én magam mereven elutasítom, hogy bárki ilyet tegyen velem, vagy én bárkivel ilyet tegyek. Tehát nem undorodom a BDSM-től, de nem is vagyok híve. :)

2018. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszii varom a valaszokat
2018. aug. 21. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
1# itt nem arrol van szo, hogy nem undorodsz a gondolattol, hogy masok csinaljak, hanem hogy attol se, hogy te csinald. Igen, nokent undorodnod kene, hogy megcsokolj/kinyalj egy masik not, ha nem, akkor bi vagy, mert az azt jelenti, hogy nem lenne gondod azzal, hogy megtedd. Es valaki, aki izig-verig hetero, sose tenne ilyet. 20/N
2018. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kosziii varom meg a valaszokat zold kez ment
2018. aug. 21. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Erdekes mert en sem undorodom tole, sot

De pl parkapcsolatot egyaltalan nem tudnek elkepzelni novel

Te hogy vagy vele?

Tehat erted, egyszer mondjuk kiprobalnek eztazt, de amugy semmi komolyat nem akarok novel.

2018. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso egyetertek veled en is igy erzem
2018. aug. 21. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én se undorodok attól, hogy egy másik férfivel csináljak ezt, azt. Annyira nem, hogy sőt...

De párkapcsolatot nem tudok még elképzelni sem egy másik férfivel. De ettől még biszex vagyok.

2018. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek ment a zold kez megy a tobbinek is aki meg valaszol kivancsi vagyok:)
2018. aug. 21. 23:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egetértek.

Ha itt magadról van szó, hogy nem undorodsz tőle, és nem magáról a látványtól, akkor biszex vagy.

Csak még nem találtál olyan partnert akivel kiélheted magad.

Ha pedig majd egyszer vágyat is érzel eziránt próbáld ki.

Rengeteg csaj van, illetve párok ahol az egyik legalább bi.

És rengeteg családos pasi van aki bi, párkapcsolata gyereke van és titokban pasikhoz is jár, de ennyi, kapcsolatot az azonos nemmel nem tudna ezen kívül elképzelni.

2018. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi igen magamrol van szo.

Nem erzem szukseget hogy kiprobaljam de nem undorodom tole.

2018. aug. 22. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!