Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez mar biszexualit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar biszexualitásnak számít?

Figyelt kérdés

Amikor mondjuk egy csaj/srac

Jobban vonzodik a sajat nemenek a nemiszervehez. De tegyuk fel ellenkezo nemuvel mar probalta az oralist es sokkal jobban bejott mint gondolta. A sajat nemevel meg nem probalta.sose volt szerelmes a sajat nemebe mindig az ellenkezo nemuekert volt oda. Tinikorszak kozepe megzavarodas.

Ez biszexualitasnak szamit?

Nem rolam van szo igazabol csak gondolkodtam mindenki valaszat varoom


2018. aug. 26. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyjából ebben a cipőben járok.

De mivel a férfias test sosem jött be (trannykból is csak a nagyon nőiesek) nem nagyon tartom magam biszexnek.

Persze másnak lehet más a véleménye. És minden joga megvan hozzá.

Mondjuk nem is nagyon érdekel, hogy mi vagyok, de van egy olyan érzésem, hogy az 5000 gender világában már rám is van valami jelző.

2018. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kosziii nemet es kort is irjatok lecci
2018. aug. 26. 01:02
 3/8 anonim ***** válasza:

17/F

#1 voltam

2018. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. A lányok jobban vonzanak szexuálisan, de nem tudnám elképzelni, hogy komoly kapcsolatban legyek eggyel. Én biszexnek tartom magam.

20l

2018. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az :)
2018. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2018. aug. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!