Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csinaljak? Mindig csodot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mindig csodot mondok

Figyelt kérdés
Volt 1 eve egy baratnom aki zsarolt a szexxel es a kapcsolat vege fele meg is vonta tolem. Sajnos a kapcsolat alatt merevedesi bajaim lettek (terror alatt tartott) es ezzel is elkezdett bantani. Konkretan ugye a kreativitasom is odalett a merevedesemmel egyutt es hat ezert is kritizalt. Na most a nokkel emiatt allandoan csodot mondok. Felallni felall, de annyira bennem van, h nem vagyok emeg izgato es kreativ, hogy le is konyulok. Pasikkal megy a szex, de nokkel... Mit tegyek?
2019. dec. 8. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Hogy mit tegyél?

1) Tedd át a kérdésed a biszexuális részbe, mert oda passzol ha pasikkal is folytatsz viszonyt.

2) Ha tudod mire vágysz és mi a jó neked, akkor miért nem azt csinálod picsogás helyett?

3) Nem kell mindenféle legendákat, okokat kreálnod, hogy miért vagy meleg - inkább fogadd el magad.

2019. dec. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne legyél papucs

De le írtad pasikkal megy nőkkel nem

Magyarul hombár vagy

2019. dec. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, miért nem hiszitek el,hogy történhet ilyen?

Nő vagyok, és a jelenlegi páromnak előttem volt egy olyan kapcsolata amit Ő már hosszabb ideje nem akart, de a csajszi nagyon erőltette. Mindent megtett azért,hogy magához láncolja, szexuálisan is. A pasim viszont már nem kívánta, ezért Neki is merevedési problémái voltak.

Amikor összejöttünk folyamatosan benne volt,hogy mi lesz ha velem se sikerül. Eleinte borzalmasan görcsölt ezen, de aztán feloldódott, működött, és semmi gond nem volt miután sztornózta az agya az előző kapcsolatot.


Kérdező, keress olyan barátnőt akinek el tudod mondani a Veled előzőleg történteket. Ha kellő türelemmel lesz Irántad, és vonzódtok egymáshoz, nem lesz gond.

2019. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

ugyan igy vagyok

Meleg vagyok. Ennyiii.

Mint te is

2019. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as: koszi. Az, hogy te mi vagy es en mi vagyok az ket kulonbozo dolog. Ne te akard mar megmondnai nekem, h mi a nemi identitasom, mikor egyaltalan nem ez volt a kerdes. Reagalva a dolgokra: elotte nem volt semmilyen problema a lanyokkal.
2019. dec. 8. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Adom amit a 3-as mond. Igazából ez csak a fejedben létezik és a lelkedet nyomja. Ha találsz egy társat és az lehet akár barátság extrákkal, akinek ezt így el mered mondani, akkor megoldódik a probléma. Ami igazából nincs is.
2019. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!