Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal már 3 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már 3 hónapja együtt vagyunk és ő már nagyon szeretne velem lefeküdni. Mit csináljak, hogy ne kínozzam szegényt, azzal hogy mindig nemet mondok?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy én szűz vagyok és ugye ruhán keresztül nincs is úgy bajom. De amikor kicsit is érzem, hogy levenné a ruhám valamiért nemet mondok. Ő mindig akkor megérti és nincs belőle vita. Viszont szegényt nem akarom váratni mert látom, hogy nagyon akarja. Valamiért viszont nem megy.

2018. szept. 30. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
próbálj normálisan viselkedni
2018. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, várnod kell még egy pár hónapot vele. Nem érdemes úgy elveszíteni a szüzességet, hogy rá 2 hétre szakít. Ha szeret, akkor ki bírja.
2018. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális dolog,hogy nem megy,főleg,hogy szűz vagy. Ezzel,hogy ő nagyon akarja semmit nem ér el,max. azt hogy külső szemmel úgy tűnjön,hogy 1 hét s el hagy azután. Ha szeret,akkor vár,ha nem ,elhagy de nem veszítesz semmit.
2018. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
+ ne engedd,hogy manipuláljon. Nem 2 éve vagytok együtt hanem 3 hónapja. Ha azt mondja,hogy elhagy hanem vagy hogyha szereted akkor lefekszel vele akkor hagyd a francba ott. Meg kell,hogy értse,hogy számodra ez még túl korán van és nem akarsz majd sírni utána,hogy szar volt az első.
2018. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nemet mondok valamire akkor nem csinálja nem is játsza a szomorút csak én nem akarom hogy örökké várjon szegény.
2018. szept. 30. 11:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

csak nekem tűník úgy, hogy csak megakarja dugni??



lehet én vagyok csak ilyen, de szűz lánynál nem próbálkoznék ilyen téren, ha ő akarja majd szól, de hogy 3 hónap körül időröl időre bepróbálkozzak... nekem ez kellemetlen és ciki lenne

3. hónapba még alapból nem igazán kéne és nem is várnám el egy szűz lánytól, hiszen neki ez az első, egy örök emlék lesz, nem szeretném, hogy megbánja vagy valami

ha szeretem és fontos nekem az a lány akkor nem próbálkoznék ilyen hamar

2018. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy te még ezt nem akarod 100%-ban, akkor ne menj bele még. Lehet, hogy jót akarsz neki, de ez RÓLAD is szól jelentősen. A te tested, a te lelked.
2018. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret, akkor képes rád várni. Ennyi
2018. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MessorKing18 ***** válasza:
0%
Max egy cumi
2018. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb 3 hónapja voltam együtt a párommal, mikor először voltunk együtt. (Hozzád hasonlóan én is szűz voltam.)

Nagyon kényelmetlen helyzet volt, mert akartam is és nem is, de végül félve, hogy a kapcsolatunk kárára megy az időhúzás, beadtam a derekam.

Mindig van olyan, aki ilyenkor azt mondja, ha nem vár rád, nem szeret eléggé és/vagy csak szexet akar. Hát, nem tudom... Az én párom sem akart tovább várni, ez alapján ő neki is csak a szex kellett és nem érzett irántam semmit? O_O

2018. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!