Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges hogy kiöregedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy kiöregedtem abból hogy “ teljes bi életet éljek”?

Figyelt kérdés
Biszexuális nő vagyok harmincas éveim közepén. Legutóbbi kapcsolatom 7 éves volt méghozzá egy férfival. Gondoltam visszatérek a könnyed húszas éveimre jellemző csajrománcokhoz de akadályokba ütköztem. Először is a régi partnereim vagy férjhez mentek vagy menyasszonyok. munkám miatt társkeresőn értem csak rá igazán ismerkedni ahol a korombeliek közt leginkább maszkulinabb nők vannak. A fiatalabbak közt vannak csinosan de ott meg más a probléma, méghozzá a korkülönbség. No nem arról van szó hogy ne tetszenék némelyiknek hanem hogy más az életvitel. Nekik nyáron fesztiválozás évközben partizás ... mindehhez pedig csak mint ráadás társul a lánnyal való szex de csak azért hogy megtörténjen nem pedig azért hogy kapcsolat legyen ami tart valahova pl összeköltözés ilyesmi. Szóval nem értem de lehet valaki kiokosít mennyire megszokott ez a jelenség vagy sors vagy akármi???
2019. nov. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy kiöregedtél. csak nézelődj tovább. aztán lesz, ami lesz.
2019. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem öregedtél ki, de tény hogy a 30-as évek közepén járó nők (és férfiak) többsége már párkapcsolatban van. Van viszont sok szingli biszex nő is (meg egy rakás pár aki 3.-nak keres nőt). Ha utóbbi érdekel menj swingerklubba, ha inkább az ismerkedés akkor wow! partyra. Sok sikert :)
2019. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem öregedtél ki csak ha pl. magamból indulok ki én nem keresek komolytolan kapcsolatokat. A korkülönbség pedig, mint mondtad is sok mindent befolyásol és így nehezebben tudnak tervezni veled.


Sok sikert!


18L

2019. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!