Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk! Őszintén: Nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk! Őszintén: Nyalni vagy pipázni szerettek jobban?

Figyelt kérdés

Melyik jobb és miért? Melyikhez van inkább gusztusotok? Kinsey skálán hol vagytok?


Fiúval, vagy lánnyal volt eleinte kapcsolatotok? Van köztetek olyan, aki sokáig csak egyik nemmel létesített kapcsolatot? Kort is kérek szépen.


2019. okt. 30. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
31 éves koromig csak nővel voltam. Majd rászántam magam és kipróbáltam pasiva is a szexet. Most jobban szeretek szopni mint nyalni. 41 vagyok.
2019. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
33 évesen szoptam először és jobban szeretem csinálni
2019. okt. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én oboázni szeretek.
2019. okt. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Sz.pni
2019. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szo.pni ,de az a legjobb,ha a fiu negykézláb bepucsit,es nyalom a segglukat a heréit es ha áll a dakoja hatra feszitve szo.pom nyalom ahh imadom
2019. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyalni,szopni szopatni,dugni.Mind szeretem,nagyon.
2019. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
nyalni
2019. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szopás azt nagyon élvezem.
2019. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Vannak, akik nem válaszoltak minden rész-kérdésre. Pedig fontos lenne tudnom azokat is. Például hogy Kinsey skálán hol vagytok(?)


A punci valamilyen szempontból esetleg taszító? Szaga, nedvei, kinézete? Na és az előváladékkal hogy álltok? Az nem gond? Az ejakulátumot engeditek szájba?

2019. okt. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!