Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Őszintén fiúk, ki utasítana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén fiúk, ki utasítana vissza és miért egy ilyen ajánlatot?

Figyelt kérdés

A baràtnőd közli, hogy szeretne szexelni az egyik baràtnőjével és szeretné ha ott lennél te is és végignéznéd...aztàn persze téged is kielégítene...Mit mondanàtok erre?

Egy konkrét eset miatt kérdezem ahol a pasi hallani sem akart róla...és nem értem...


2016. jan. 20. 16:04
1 2
 1/13 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Lehet hogy ő konzervatív és csak veled akar lenni, vagy te csak vele legyél :) vagy a leszbikusság nem tetszik neki, Neki ez nem jön be és kész
2016. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én se lennék oda az ötletért, hogy a barátnőm mással szexel a szemem láttára. Akármilyen nemű is az illető, akivel csinálja.
2016. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még rá példa. Igaz most nincs barátnőm de ha lesz egy ilyen lehetőségem akkor nem fogom visszautasítani.
2016. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy szeret....
2016. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Homofób vagy nagyon féltékeny.



Mellesleg jegyzem meg, hogy azok a kapcsolatok, ahol a biszexuális Félnek nem engedik meg, hogy kiéljék magukat, nem működőképesek.



25F bi

2016. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a jónak elrontója. :) Nem tudnám kihagyni! Ha a két lány együtt is lenne,jobban tetszene,mintha csak én a két lánnyal.
2016. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga, én pl. nem utasítanék el egy ilyen ajánlatot, mert semmi bajom a leszbikus vagy biszex lányokkal, sőt izgat ha egymásnak csinálják. De lehet hogy ő a szigorú és monogám hetero kapcsolatok híve és ez már neki nem fér bele.
2016. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyet nem utasítanék vissza. Viszont volt nem túl jó tapasztalatom, mikor egy másik párral közösködtünk.
2016. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy, ha erőlteted ezt.
2016. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#5: Kiélni magát? És egy hetero/meleg kapcsolatban miért nem elfogadott, kiéljék magukat más, számukra attraktív emberekkel?


Én is az vagyok, és srác, és annyi idős mint te. Mégse gondoltam soha, hogy egy kapcsolatban nekem ki kéne élnem a vágyaim. Ha neked ilyen érzéseid vannak, akkor teljesen felesleges is a pároddal maradni, mert nem érzel iránta semmit.

2016. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!