Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan léphetnék túl ezen? 20/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl ezen? 20/l

Figyelt kérdés
17 éves koromban elkezdtem nagyon vonzódni a lányokhoz és kívánni őket ugye én tudtam magamról hogy biszex vagyok de nálam ez sosem így jelentkezett. Eléggé megviselt aztán így 1 év után abba maradt viszont nagyon zavaró tényezője volt az éltemnek meg fogalmam sincs, hogy miért így jött ki rajatam. Emiatt félek kapcsolatot kezdeni a fiúkkal mert ha ez újra előjön akkor lehet, hogy tönkre fogja tenni a kapcsolatot. :( nem tudom mi tévő legyek mert lehetnék boldog is de egyszerűen ezen kattogok folyamatosan és rettegek, hogy mi lesz.

2019. okt. 25. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus nő vagy, a semmin kattogsz.
2019. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nem próbálod nem fogod megtudni mi lesz. Ne görcsölj rajta szerintem. Akkor gondolkodj rajta, ha valóban meg fog történni. Engedd el magad. Sejtem, hogy nehéz de nem szabad ezen kattogni.

21/L

2019. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Három dolgot tegyél:

1) Ne harcolj önmagaddal, mert értelmetlen küzdelem, csak frusztrálni, nyomasztani fog egész életedben.

2) Ha vágysz valamire akkor próbáld ki, ez már a XXI. század nem fognak máglyán elégetni.

3) Ha fiúval kezdesz akkor egy idő múlva ha megvan a bizalom mond el, hogy a lányokat is szereted. Ne egyből hazugsággal kezdj bele egy kapcsolatba. Normális pasi meg fogja érteni, sőt a férfiak sokkal toleránsabbak, elfogadóbbak a női biszexualitással mint a homoszexualitással kapcsolatban.

2019. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, teljesen felesleges ezen kattogni. A szerelem, vonzalom eszménye nemfüggetlen.
2019. okt. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

17 évesen én is azt hittem, hogy a lányokat szeretem. Mára már egy szájrapuszit sem tennék meg.

Ez csak kísérleti fázis volt.


Most érdekelnek a nők? Ahogy kivettem a kérdésből, nem. Ez nem olyan, hogy egyszer van, egyszer nincs.

2019. okt. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bacardiboykvar ***** válasza:
68%
Szerintem is felesleges kattognod ezen. A pasik többsége örülne, ha a párja biszex lenne. Legalább is a véleményem szerint! 44 éves bi pasi
2019. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

Haverjaim 90%-a barmit megadna egy olyan csajért, aki szereti a puncit(is)...

Úgyhogy emiatt ne aggódj, nem valószínű, hogy ez tönkretenné a kapcsolatot, de azért nem árt tisztázni a sráccal a kapcsolat elején, ő hogy viszonyulna hozzá, ha néha nyalnál puncit.

2019. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Csak attól kanos lettem, hogy arra gondoltam most, mi lenne, ha feleségem benyögné, hogy megkívánta a puncit...
2019. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így butaság. Egyszerűen túl tudnál lépni rajta :).
2019. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen. Én is biszex vagyok, soha nem voltam még sráccal, de stabil kapcsolatban élek a barátnômmel. Az, hogy biszex vagy egy opció, egy lehetôség, több féle partner közül tudsz válogatni, így fogd fel.
2019. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!