Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek beleőrülni? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrülni? Hogy léphetnék túl?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akibe beleszerettem. Neki még nem volt kapcsolata és még szűz is, 24 éves. Leakartunk feküdni egymással, de folyton félt találkozni. Majd úgy kezdett el irogatni, mintha többet akarna...

Szenteste elmondtam neki az érzéseim... azt mondta elkezdett valaki mással ismerkedni, rám pedig nem tud másképp tekinteni, csak barátként, de barátként lefeküdne velem. Azért viselkedett úgy, mert nem tudta mit akar.

Az egész karácsonyt végig sírtam, nem tudom ezt elfogadni, nagyon szeretem őt..


2018. dec. 27. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mást úgy sem tudsz tenni, csak túllépni rajta, mert elhajtott, úgyhogy ne aggód túl a dolgot :)
2018. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mindkét nap írt.. azt mondta ő beszélgetni akar velem továbbra is..
2018. dec. 27. 09:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg szexelni, csak....
2018. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másikkal nem jön össze, jó vagy tartalèknak.
2018. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még nem is találkoztatok? Te egy ábrándba szerettél bele csak, aki mögött kitudja milyen ember van valójában (leginkább egy szarember, ha mással ismerkedik, de beléd is ürítene szívesen, tudván, hogy te többet érzel). Fogadj meg egy jótanácsot: ha valakivel elkezdel a neten beszégetni, és érdekesnek találod, akkor egy héten belül találkozzatok is és ismerd meg személyesen. Ha nem akar randizni, akkor meg hagy a fenébe, mert csak egy kamuzós nyomorék.
2018. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást rég. (Személyesen is)
2018. dec. 27. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ürítőzsák akarsz lenni, nosza rajta.

Van egy rakat olyan pali aki a tenyerén hordana, majd kihevered.

Lépj túl rajta.

2018. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat ez van
2018. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármennyire akarod szépíteni. Ez az ember téged érzelmileg megvezetett. S csak egy szexuális segédeszköznek akar tekinteni. Holott azt sem tudja mi az a szex. Hogy miért is?

Mert más az ízlése. S most az űj ismeretségnél ha mellé lő vagy elbénáz valamit szűz létére. Akkor vissza kuncsorogja magát hozzád.

2018. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Women are property ***** válasza:
Feküdj le vele, legalább neki legyen egy jó estéje.
2018. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!