Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek beleőrülni? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrülni? Hogy léphetnék túl?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akibe beleszerettem. Neki még nem volt kapcsolata és még szűz is, 24 éves. Leakartunk feküdni egymással, de folyton félt találkozni. Majd úgy kezdett el irogatni, mintha többet akarna...

Szenteste elmondtam neki az érzéseim... azt mondta elkezdett valaki mással ismerkedni, rám pedig nem tud másképp tekinteni, csak barátként, de barátként lefeküdne velem. Azért viselkedett úgy, mert nem tudta mit akar.

Az egész karácsonyt végig sírtam, nem tudom ezt elfogadni, nagyon szeretem őt..


2018. dec. 27. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"de barátként lefeküdne velem"

Érdekes, én nem szoktam lefeküdni a barátaimmal.

Nem hiszem, hogy ezt le kéne bárkinek is, de neked lefordítom. Nem akarok tőled semmit, de egy dugásra jó vagy.

Ha tényleg igaz, hogy szűz, akkor maximum gyakorlásra használna. Nyilván ott a másik akire jobban vágyik, de ahogy mondták tartaléknak és próbababának még jó vagy.

E mellett a beszélgetés és ilyesfajta kapcsolat fenntartásának 2 oka van. Az egyik, hogy jó érzés neki, hogy tudja, van aki vágyik ár. Ha szűz, akkor ez különösen így van. Ez önbizalom növelés mint a lányoknál. A másik ok, hogy kell tartani a kapcsolatot, hogy a talonba maradhass. Szemében ott van, hogy ha nem beszéltek többet, akkor nyilván megszűnsz tartaléknak lenni.

Szóval felejtsd el! Aki így tekint rád azzal nem érdemes még csak fantáziálgatni sem. Túl fogod tenni magad rajta. Hidd el! Persze addig szenvedés míg nem történik ez meg, de sok egyéb kínt végig kell szenvednünk életünk során

2018. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Először is így ismeretlenül nehéz bármit is mondani. Úgy tűnik hogy érzelmileg jól kihasznált, szerintem ő nagyon bizonytalan önmagában és nem szeretne két szék közül a pad alá esni.. Ettől még nem volt szép amit tett, de nálad van a döntés hogy megbocsájtasz -e neki vagy sem, ha igen és azért kíváncsi vagy hogy milyen lehet vele menj bele ebbe a "barátság" dologba extrákkal, de én féltenélek hogy aztán nehogy nagyon bele őrülj még jobban ha utána eszedbe jut hogy a másik lánnyal van. Én is voltam így hogy egy lánnyal nem jött össze egy kapcsolat mert vissza ment a pasijához szintén karácsonykörül és majdnem bele őrültem, de mindig jön egy új aki nem lesz ugyan olyan mint ő de nem érdemes egyetlen egy miatt összetörni tartósan kell hogy az embernek legyen tartása és büszkesége.. Én is remélem hogy ez a csaj azóta látja (aki vissza ment) hogy mennyire megváltozott az életem és hogy milyen jó dolgok történtek velem de nem érdekel most már bánhatja.. Tudom az évvége nehéz időszak de miért ne lennél belevaló csaj akinek jobb is jár???
2018. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!