Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Kezdek beleőrülni.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek beleőrülni.

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy leszbikus lányba (én is az vagyok). Viszont félek neki megmondani, félek, hogy eltávolodna tőlem vagy hogy elutasít.


Úgy veszem észre, hogy kedvel engem, de szerintem nem érez irántam többet barátságnál. Nem akar mindenáron mellettem lenni, ha tehetné. Ha el kell szaladnia valahova, és segítség kell neki valamiben, nem feltétlen én vagyok az, akit magával hív. Én pl minden alkalommal igyekszem úgy alakítani a dolgokat, hogy vele lehessek. Ő nem ilyen.


Fogalmam sincs, mit tegyek, de egyre jobban beleszeretek és ez kezd egyre nehezebb lenni.


2018. jún. 14. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg meg kerdezed tolle,h nem akarna tobbet baratsagnal?
2018. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el iszogatni egyik este,oldottabb lesz a hangulat és akkor témázgathatsz szabadabban.
2018. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ő elég zárkózott ember, jobban szeret otthon lenni mint emberek között. Emiatt nem is nagyon szokott menni sehova. :( (Én is hasonló vagyok, de talán egy fokkal oldottabb tudok lenni.)
2018. jún. 14. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Otthoni progi. Hívd át segíteni főzni valamit, vagy ilyesmi. Viccesen, lazábban előadva jó lehet, nem muszáj éreztetni hogy randi szaga van.

Vagy egy nem rég kijött filmet neten esetleg nála vagy nálad megnézni.

2018. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hívd el pl. valahová!? Bár a leírás alapján nem töri össze magát érted, én így nem erőltetném különösképp, de a te dolgod.
2018. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!