Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 15évesen a petting...

Szerintetek 15évesen a petting okés dolog? Többi lent

Figyelt kérdés
még szűz vagyok..de nagyon vágyok már arra hogy pettingeljek valakivel.. én már elégítettem ki fiút.. de engem még nem..mert félek hogy túl szűk leszek vagy fájni fog.. vagy nagyon benedvesedek.. vagy épp ez az hogy nem fogok...miért parázok hogy nem leszek tökéletes a palinak??vagy szerintetek 15évesen még ne mennyek bele pettingpartyba?:$
2010. júl. 7. 00:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
jaah am most látom hogy csikózgatást írtál :D nem esett le XDDD :D am jah valahogy úgy van hogy az osztáályba azaz nem is az osztályba az évfolyamon kitárgyalják a fiuk h melyik csaj milyen volt: D
2010. júl. 7. 02:18
 22/28 anonim ***** válasza:

Azt nem én írtam, hanem más kommentekő :D:D:D

Jó nagy bunkók. Tűrtétek? Remélem nem! Az összes lány összeült és kitárgyaltátok a méreteket? Nem elég. Név szerint ki a fali újságra!

:D:D:D

Nah jó, túlzás... de gc nagy bunkóság

2010. júl. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
megint elfelejtettem oda írni hogy előző voltam
2010. júl. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

annyi előző van hogy húúú..: D aztse tudom kikivel van szóval m1..: D

de am a fiuk ültek össze és tárgyalták ki a puncikat.XD nem a lányok..!!

és hidd el az egész suli ismerte a legmenőbb "beválalósabb" csajt XD :D nah holnap is benézhetsz majd de én már szerintem nem írok többet mert kidőlök alukálni :D köszönöm a sok választ: D (L)

2010. júl. 7. 02:32
 25/28 anonim ***** válasza:

én is elvesztettem a fonalat.

Értettem amit mondtál. A faliújságos a megfelelő válaszlépés lett volna.

és Te voltál az?

jóéj

"előző voltam" (ez név jelen esetben"

2010. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
olyannal ne feküdj le aki arról beszél egész nap hogy téged megujjazott meg hasonlók...
2010. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
nem állt szándékomba senkivel se lefekdüni..: D de én azt már írtam hogy nem akarok még senkivel se lefekdüni és szűz vagyok..: D meg azt is írtam hogy én még senkinek nem adtam oda magam.. és nem is ujjaztak még meg... szóval engem nemtudtak kibeszélni a fiucskák.: D nah köszönöm mindenkinek a válaszokat!!
2010. júl. 7. 11:03
 28/28 anonim válasza:
csináld nyugodtan, az ilyenek ne érdekeljenek...
2010. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!