Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 15évesen a petting...

Szerintetek 15évesen a petting okés dolog? Többi lent

Figyelt kérdés
még szűz vagyok..de nagyon vágyok már arra hogy pettingeljek valakivel.. én már elégítettem ki fiút.. de engem még nem..mert félek hogy túl szűk leszek vagy fájni fog.. vagy nagyon benedvesedek.. vagy épp ez az hogy nem fogok...miért parázok hogy nem leszek tökéletes a palinak??vagy szerintetek 15évesen még ne mennyek bele pettingpartyba?:$
2010. júl. 7. 00:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Pettingparty?:D
2010. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

patakmentipettingparty. :P: D grrrrr..

nah de valami értelmes választ??: D

szerintetek miért parázok hogy nem fogok benedvesedni.. vagy éppen nagyon befogok.: D??? az parás ha nagyon nedves a csaj?:P

2010. júl. 7. 00:27
 3/28 anonim ***** válasza:

Egy átlag 15 évesnek azt mondanám,hogy nyugodtan menjen bele, de te olyan ostoba vagy, hogy szerintem inkább hanyagold a kérdést.


OLVASD VÉGIG AMIT ÍROK, NEM LESZ HOSSZÚ!


Úgy írsz erről a dologról,mint egy kis hugyos pitsa... Te elég érettnek tartod magad ehhez?

Félsz,hogy szűk leszel... Áh.. Komolyan buta vagy... Egyrészt a pasik szeretik a szűk csajokat... Másrészt mi a franctól lennél tág? Szűz vagy!!!!


Az meg a másik,hogy ne elégíts ki minden jött-mentet... Nem vagy te ingyenqurva. Legyen tartásod.


Én a helyedben jegelném a kérdést legalább másfél évig.


Nem csak azért, mert lejáratod magad a srác előtt. Hanem azért is, mert egy fiú akaratlanul is kárt okozhat benned, ha elkapkodod a dolgot.


Nem állat vagy. Uralkodj az ösztöneiden.


20L

2010. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nem annál jobban csúszik :D
2010. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
am a harmadik válaszolónak.: D azért parázok hogy szűk leszek mert a körülöttem lévő palik.. azzal baszt@tják azokat a csajokat akiket már bőven beujjaztak hogy milyen szűkek voltak meg stb.. :D és belém is belém ültették a poklot és ettől parázok... : D más félévet nem fogok vele várni.. és nem elégítek ki minden jöttmentet.. mert eddig egyik exemet sikerült.:) és máshoz nem is nyúltam.. nem vagyok egy retkes kurv@ kikérem magamnak.. : D de azért köszönöm a választ:D
2010. júl. 7. 00:37
 6/28 anonim ***** válasza:

Én nem írtam,hogy retkes lennél... Ez egy freudi elszólás volt kincsem.


Aki szerint a szűk cunci problémás, az nem férfi. Majd néhány év múlva máshogy fogják látni, ezt elhiheted nekem.


A nedvesedés ugyanez... Minél nedvesebb, annál jobb. Ebből fogja tudni a srác, hogy élvezed, amit csinál.


Tökéletes soha nem leszel. :) De ez azért nem baj, mert még csak 15 éves vagy. Változni fogsz. Akinek nem tetszik, mehet a levesbe.


Tapasztalatszerzésnek jó a petting... De könyörgöm... Pettingparty? :S Ha ilyen komolytalanul tudsz ezzel kapcsolatban megnyilvánulni, akkor szerintem inkább várnod kéne vele...


És, tényleg... Amit az előbb is írtam... Mély nyomokat hagyhat benned egy ilyen dolog!!!


Én 16 voltam mikor elveszítettem a szüzességemet. Azóta orgazmusképtelen vagyok gyakorlatilag

Gondold meg, hogy mennyit ér ez neked.

És nagyon gondold meg,hogy kinek engeded, hogy hozzád érjen.


Ezt úgy mondom neked, mint lány a lánynak, jószándékból.

2010. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
értem én és nagyon szépen köszönöm.!!! és nem engedek magamhoz közel egyáltalán nagyon kevés fiút.. én nagyon megválogatom hogy kikkel barátkozok és kikkel járok.. és a barátaim is mondják hogy én mindig a tökéletesre törekszek.. és mindig a tökéleteset akarom.. de én ilyen vagyok.. és elveszteni a szüzességemet még nagyon nem akarom.. mert éretlennek tartom a testem azaz a mellemet.. és mondjuk.. 15évesen szerintem ez korai dolog.. szóval azt majd minimum jövőre ilyenkor.. haaa meg lesz aza fiú akibe megbízok.. most a petting ami kérdéses és a petting "party" azt nem komolyan írtam csak úgy nem tudom kézre jött és leírtam.. most kérlek ne ebből állapítsd meg hogy éretlen vagyok a pettingre.. de akkor azt mondod hogy őrültség az hogy azon parázok hogy szűk leszek meg nem leszek elég nedves meg stb.??mert mondjuk ha a pali eléggé felizgat akkor úgyis nedves leszek.. a hüvely bemenetem meg könnyen tágul nem igaz???
2010. júl. 7. 00:59
 8/28 anonim ***** válasza:

Először is a szűk puncinál nincs jobb!! az a lényeg.

Ha ez a félelem a mindenkinél meglévő tapasztalatlan szorongás akkor hajrá, az a legjobb érzés. Amikor még izgulsz előtte, mert még nem volt. Onnantól csak lefelé van. Az az ártatlan állapot a legjobb, utána jön az illúzióvesztés.

Ha viszont tényleg félsz komolyan akkor igazat kell adnom annak aki az orgazmusképtelenséggel ijesztgetett. Az g ecinagy sz opás... uh ne izguld túl mert magaddal szúrsz ki. Csak lazán, mintha lovat b@sznál :D

Ne légy maximalista. Nagyon nagy fogyatékosság. A hibákban rejlik a szépség. Az összes maximalista nő fapi na. Ne légy az. Ahogy kijön. Okosan ügyesen lazán, az életet élvezve. Nem baj, ha lefejeled véletlenül a csávót és eltörik az orra. Jó lehet, hogy nem látod többet, de még mindig jobb, mert később nevetni fogsz rajta, mintha a nemlétező tökéletességgel kergetsz őrületbe mindenkit, mert akkor egy idő után már nem fogsz nevetni semmin

NE LÉGY MAXIMALISTA, csak lazán mint a lóval ;) sok sikert és jó szűk puncit

2010. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
höhö..: D ez aranyos: D hát.. jó köszönöm: D sokan mondták már hogy ne legyem maximalista.;) hát megpróbálok elnézni ezt azt..;) ez tetszik h a hibákban vannak a legszebb szépségek..;) szűk punci hát.. oké :D és amúgy nem izgulok annyira.. csak félek hogy nem leszek jó : D és nem lesz velem elégedett a pali.. : $$ de akkor mehet a fenébe.;)köszönöm a választ:DD
2010. júl. 7. 01:24
 10/28 anonim ***** válasza:

Ugyan. Csak a fantáziátlan emberek nem jók a szexben. Egy kis perverzitás egy kis gyakorlat és lepedő királynő leszel. Akinek forr a vére az csak az lehet, persze a maximalizmus akkor ki kell dobni, az nem egyeztethető össze vele :D:D:D. A szűk puncit hidd el, f vagyok.

Sok sikert és hibát

az előző voltam

2010. júl. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!