Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 15évesen a petting...

Szerintetek 15évesen a petting okés dolog? Többi lent

Figyelt kérdés
még szűz vagyok..de nagyon vágyok már arra hogy pettingeljek valakivel.. én már elégítettem ki fiút.. de engem még nem..mert félek hogy túl szűk leszek vagy fájni fog.. vagy nagyon benedvesedek.. vagy épp ez az hogy nem fogok...miért parázok hogy nem leszek tökéletes a palinak??vagy szerintetek 15évesen még ne mennyek bele pettingpartyba?:$
2010. júl. 7. 00:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

höhöhöö..: D lepedőkirálynő leszek.;)

de tudom hogy engem sose lesz könnyű bedölteni :D szerintem akkor se jó ha egy csaj könnyen oda adja magát..;) vagy ti férfiak nem így látjátok?? nem izgis küzdeni egy kicsit a csajért?

2010. júl. 7. 01:42
 12/28 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha azonnal eldobja magát:D:D:D De csak nekünk

Ne add könnyen magad persze!

Küzdeni jó, de nem mindenki hajlandó rá. Én pl olyan nőkbe tudok belehabarodni akikért azután hiába küzdök. Ez is egy beteges dolog és nem is túl előnyös

2010. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
jah az "előző voltam" voltam
2010. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hát nem jó azse : D de am én is gyakran olyan palikután "futkosok" akiket tudom hogy soha nem kapok meg...: D
2010. júl. 7. 02:07
 15/28 anonim ***** válasza:
:D figy, hogyha valakivel pettingelsz és tényleg megválogatod, hogy kivel, akkor az nem egy akkora bunkó lesz, hogy utólag azon poénkodjon, hogy milyen volt a puncid. érett fiúnak ez nem vicces. teljesen mindegy, hogy szűk, vagy nedves vagy száraz, nem a közös élmény, a kedveskedés a lényeg??? nem azért ujjaz meg, hogy neked jó legyen?? ha nem ezért, hanem, hogy elmondhassa, hogy megujjazott, akkor NE menj bele és ennyi. és szerintem erre nagyon figyelj, mert NAGYON rossz élmény lehet belőle. amúgy a pettingelést sem kell rögtön ujjazással kezdeni. először csak csikóizgatás, aztán, ha úgy hozza... de először a megfelelő ember legyen meg hozzá.
2010. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak én vagyok az egyetlen hülye a világon :D:D:D már bocs

" "előző voltam" voltam" voltam

2010. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
csikóizgatás, hehe... na mindegy:P jólelírtam
2010. júl. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

értem én nyugival : Dés persze hát előtte a "csiklóizgatás" a rengeteg csók.. szerintem majd meghozza gyümölcsét.: D és jah ha olyan palival vagyok együtt.. bár a pali az olyan hogy nem hiszem hogy azon csámcsogna hogy most nekem milyen: D szóval nem is értem mitől aggódok.. talán nem tudom.. mindenkibe van egy kis félelem.: D

nah szóval.:D a petting az jóó. : Dés nincs mitől félni.. mert az mindenkinek jóó.. :D éés már 15évesen ideje elkezdeni..;) okéés ééés am nagyon szépen köszöönöm;)

2010. júl. 7. 02:15
 19/28 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet, hogy van abban valami amit az előttem szóló írt.

Aki nem tudja normálisan leírni a puncipöcögtetést ;P

Sőt. Ezt az osztályban kibeszélitek? Az Zn

2010. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
jah előző voltam
2010. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!