Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek hogy terhes vagyok...

Félek hogy terhes vagyok szüzen . Mitetegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

sziasztok. egy 16 éves szűz lány vagyok és a barátom megujjazott.volt az ujján váladék de aztmondta h letörölte, énmégis félek. ez kb 2 hete történt. azóta ien fura szagú a folyásom és tegnapmegint megujjazott és ugyfolytam mint még soha. azóta egyfolytában folyok és nemértem h miért :s a bugyimojn ien sárgásfehéres híg. Kérlek nyugtassatok meg hogy nincsen semmibaj. amugy mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Válaszokat előre megköszönöm!


2010. júl. 2. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ne halogasd. Más tüneted nincs? Csak a folyás? Nem viszket, nem szúr, ha pisilsz?

Az a baj, hogy ha vársz vele, csak durvább lesz. Ez nem olyan, ami magától elmúlik. Ráadásul nyaraláson gondolom fürdeni akarsz...ott meg aztán főleg:/

Még nyaralás előtt szánd rá magad. Ha tényleg gomba, kapsz kúpot és 3 nap alatt nyoma sem lesz!!

2010. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ha az utazás előtt semmiképp nem tudsz orvoshoz menni vegyél Canesten Kombit és azzal kezeld magad
2010. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy terhes vagy.kicsi az esély...de azért biztos ami biztos egy tesztet mindenképp csinál
2010. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

14:33-as:


17 évesen gyereked van?


Grat.

2010. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__9727..



Ezt olvasd el. ÉS szerintem is menj el orvoshoz.

2010. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mocskos volt a keze, és te elkaptál egy jó kis fertőzést. Gratulálok. Menj nőgyógyászhoz, az majd ír fel rá valamit.
2010. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az esélyed 0%!
2010. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szefós..
2010. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!