Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap akartuk a barátnőmmel...

Tegnap akartuk a barátnőmmel elveszteni a szüzességünket, de nem jött össze. /SEGÍTSETEK/ Hogyan lehetne bátrabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok, majd 7hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és tegnap kora délután megbeszéltük, hogy este szexelünk, és ezzel mindketten elveszítsük a szüzességünket. Persze én akartam jobban (F/21) de a barátnőm (L/20) belement. Ő is el akarja már veszíteni a szüzességét, de nagyon fél tőle, pl hogy vérezni és fájni fog neki. Ahogy kezdett esteledni, szemmel láthatóan izgult, és elkezdett a gyomra is kavarodni. Amikor este a kezemet a mellkasára tette, akkor éreztem hogy nagyon ver a szíve, és féltem hogy valami baja lesz, ezért megpróbáltam megnyugtatni, olyanokkal, hogy – énvelem veszíti el és nem kell félnie, - majd óvatosan csinálom, - ha túl lesz rajta, akkor végre rendszeresen csinálhatjuk.. Meg elkezdtem arról beszélni, hogy az összes barátnője szűz, és majd milyen jó lesz neki, hogy ő már nem az, és utána kicsit meg is nyugodott. Elérkezett 23:30, anyu elaludt, mi a másik szobában elkezdtünk készülődni, a barátnőm kért valamit, hogy ha mégis vérezni fog, akkor ne az ágynemű legyen olyan, ekkor felajánlottam neki, az egyik már nem használt pólómat, utána a barátnőm előkészítette az óvszert és nekikezdtünk, elkezdtem a csiklóját simogatni/dörzsölni de olyat tapasztaltam amit még soha, nem nedvesedett be egy kicsit sem, ilyen még sosem volt, sőt nagyon is beszokott, már akkor is ha csak megérintem a nyakát/hátát/fülét/fenekét. De most meg semmi, és nem is élvezte, és érthetetlenül néztük. Az sem segített, hogy benyálaztam neki. Mivel láttam hogy semmi esély és hogy a barátnőmet nagyon zavarja felajánlottam, hogy akkor mégse szexeljünk, és majd lesz még rá alkalom, amit persze el is fogadott, és egyből felöltöztünk, utána amikor lefeküdtünk elsírta magát, és kb egy óráig vigasztalgattam, pl olyanokkal, - hogy majd legközelebb nem beszéljük meg előre, hanem amikor már benedvesedett akkor előhozom a témát, - és hogy nem is csoda mivel anyu a szomszéd szobában van, és TV fényével világítottunk :)

De a barátnőm mindig is nagyon félénk volt, és pettingben is előjön, az idő teltével nagyon lassan lesz bátrabb. Szerintetek hogyan segíthetnék neki? Már beszéltem vele sok szór és ez biztos nem fog segíteni.


2010. jan. 2. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

én a helyedben keresnék vmi kevésbé görcsös csajt, mert ez már beteges!


jobban jársz :)

2010. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Légy számára te a tökéletes férfi. Főleg türelmes, kedves, megértő, bízzon benned teljesen, ne adj neki okot bizalmatlanságra.

Ahogy látom a feltételek már adottak is. Most már csak időre van szükség. Próbálkozni kell, de nem erőltetni, hogy ne stresszeljen emiatt.


Szurkolok nektek :)


23/f

(majdnem a nevemmel írtam alá :) - bár az se lenne nagy gond...)

2010. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát, így én is iszonyúan izgulnék, ha előre meg lenne beszélve. Szegény lány, ha alapból is félénk, akkor hogy érezhette magát...Csak spontán, és nem lesz semmi baj!
2010. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
81%

nem beteges. csak nem olyan ribanc, mint a legtöbb lány :P amikor én is ilyen helyzetben voltam, akk nekem sem tett jót, h előre elterveztük. szerintem is azt kéne tenned,h csak simán jól érzitek magatokat, simogatod meg minden, hogy nedves legyen és élvezze, és amikor úgy látod, h éppen akkor nem annyira bátortalan, akkor csak simán próbáld betenni (de ne mondd,h most ezt és ezt fogom csinálni), nézz megnyugtatóan a szemébe (az sokat segít), és ha azt látod, h nem parázik annyira, nem akarja, h abbahagyd, akkor már lehet, h előrelépést értek el az ügyben! :)

sok sikert!

21/L

2010. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
húú elfáradt a szemem ire végigolvastam ... de am erre eggyet tudom mondani : Türelem ,rózsát terem :) !
2010. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Na az első válaszoló jó nagy kretén már elnézést...

Én is nehéz eset voltam de sokat beszélgettem a párommal és ez nagyon sokat segített. Egy nap mikor megint kettesben maradtunk ugye petting meg minden, mikor benedvesedtem felhozta a témát mert mondtam neki, hogy készen állok rá...mert megnyugtatott hogy óvatos lesz és nagyon megbíztam benne. Utólag beláttam, hogy igaza volt és jó volt hogy bíztam benne.

Az nagyon jó ha sokat beszélgettek :) bizonyára megbízik benned a barátnőd de mivel a szex még kissé ismeretlen terület számára így fél...ezért az hogy beszélgettek és meg szeretnéd győzni jó dolog de neki is tennie kéne azért, hogy megvalósuljon amit szeretnél..nem csak várnia és várnia, nem azért mondom de tényleg. Lazuljon el és élvezze amit csinálsz...igaz az is, hogy fájni fog egy picit de csak az elején :). Látszik hogy neked nagyon fontos abból is, hogy jó sokat írtál és szeretnéd, hogy neki is jó legyen. Remélem sikerülni fog. Csak bízzon benned és engedje el magát :).

2010. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon aranyos srác vagy.. És a lány egyáltalán nem beteges.:) Így legalább megtanulják a fiúk, hogy a lányoknak ez a dolog nem játék. Sajnos kicsit tévedésben vagy azzal kapcsolatban, hogy először csináljátok, és jobb lesz, mert a többi 2-3 sem lesz még neki annyira élvezetes. Valamint a barátnők szemében sem annyira menő..

A lány láthatóan nincs felkészülve rá. Adj neki egy kis időt.. Semmi sem nyugtatóbb, ha a barátod nem sietteti a dolgot, és így kimutatja hogy szereti és nem "az" a fontos, hanem a lány neki.

Talán bátrabb lenne, ha teljes mértékben rád bízhatná a dolgot. Ha éreztetnéd vele azt, hogy teljes biztonságban van, nem kell semmitől sem félni. Valamint nem kell annyira túlizgulni a dolgot hogy na most muszáj, hanem egy picit lazábban!! Kell neki egy kis idő és sokkal bátrabban fog hozzáállni a dolgokhoz. Használjatok sikosítót is. Avval kevésbé fájhat a dolog. De az sem biztos, hogy fog fájni neki. Ebbe nem lehet belehalni.. és ha szerelmes, még a fájdalmat is élvezni fogja csak érted.;)

Nagyon sok sikert kívánok! :)

2010. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

nem vagyok kretén, úgy minősítesz, h nem is ismersz :)... !


egyszerűen boldog lehet egy másik nővel is, akinek nincsenek ilyen hülye gátlásai, akkor minek erőltetné ezt a kapcsolatot?

2010. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

kedves 21:30!! azért ne haragudjál.. először is a fiú szerelméről beszélsz! másodszor meg ezek nem hülye gátlások, hanem éppenséggel egy lány érzései amivel nem kéne játszani!! Ebből mutatkozik a kreténséged!

Inkább ne írj semmit! Mindenki jobban jár! Ja, és úgy minősítelek, ahogy bemutatkozol a szövegeddel.....

2010. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
már úgy is próbáltam, hogy nem beszéltük meg előre, de akkor meg visszautasított :(
2010. jan. 2. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!