Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek hogy terhes vagyok...

Félek hogy terhes vagyok szüzen . Mitetegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

sziasztok. egy 16 éves szűz lány vagyok és a barátom megujjazott.volt az ujján váladék de aztmondta h letörölte, énmégis félek. ez kb 2 hete történt. azóta ien fura szagú a folyásom és tegnapmegint megujjazott és ugyfolytam mint még soha. azóta egyfolytában folyok és nemértem h miért :s a bugyimojn ien sárgásfehéres híg. Kérlek nyugtassatok meg hogy nincsen semmibaj. amugy mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Válaszokat előre megköszönöm!


2010. júl. 2. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h ebből gond lenne.. de csinalj 1 tesztet, h megnyugodj..
2010. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
86%

Ha sárgásfehéres utalhat gombás fertőzésre is.

Szerintem menj el dokihoz... de ez csak tipp.


Terhes nem vagy szerintem.

2010. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
78%

Terhes nem vagy, ezt szinte tutira mondom neked.

Viszont azt már nem hogy nincsen semmi baj. A barátod keze valószínű nem volt teljesen tiszta, és érzékenyebb erre a szervezeted, ahogy leírtad szerintem gombás fertőzésed van. Vagy valami egyéb, de szerintem mindenképp menj el orvoshoz! Én mikor párommal együtt vagyok, utánna néha előszokott jönni a gombám sajnos, pedig párom nem gombás. Én hajlamos vagyok az ilyen fertőzésekre, de manapság már 3 nap alatt kikezelheted ha nem komoly..akár recept nélküli gyógyszerrel is, DE! orvosnak kell megmondani hogy az gomba-e.Szóval irány a nőgyógyász. Ja és lehetőleg, amig nem gyógyultál meg ne legyen több ujjazás, a saját érdekedben. Ilyenkor "beteg" a hüvelyed, "pihenésre" van szüksége.

17/L

2010. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes nyugi !

Menj el orvoshoz, mert vmi fertőzésed biztos van !

Kellő kézmosás ujjazás előtt nem ártott volna a párodnak, de az is lehet , hogy teljesen már a bajod !

Menj el mihamarabb orvoshoz és nyugi !

2010. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

feltalálták a szappant.. ha a barátod megakar ujjazni, akkor előtte küld el kezet mosni és akkor nem leszel gombás..

amúgy esélytelen, hogy terhes légy.. az nem így megy.. kicsit bonyolultabb..

18/L

2010. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! megnyugodtam
2010. júl. 2. 14:40
 7/18 anonim ***** válasza:

13:47-es: A férfiakon nincs tünete a gombának, csak hordozzák. Ha nem akarod, hogy egymásnak adogassátok, akkor küldd el orvoshoz, és kezeljék őt is.


Kérdező: Elég kicsi az esélye, hogy tényleg terhes vagy. Én is inkább fertőzésre gyanakszom. Menj el orvoshoz!

És máskor a barátod alaposan mosson kezet, mielőtt hozzád nyúl!!!!

2010. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Félek az orvostól. nem múlhat el magától igaz? amúgy az a baj h holnap reggel utazom 2 hétre, majd haza jövök egy hétre és szintén megyek külföldre :S ha addig elmulik akkor mázlimvan?
2010. júl. 2. 15:04
 9/18 spsux ***** válasza:
29%
terehes vagy, terheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
2010. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha nem félsz az ujjazástól, az előjátéktól, tehát ha ezekhez nagylány vagy, akkor az orvoshoz is legyél az.. amugy nem harap, és nem fáj..
2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!