Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem akarok még lefeküdni...

Nem akarok még lefeküdni vele, baj?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, lassan 8 hónapja együtt vagyunk, de még nem akarok vele lefeküdni. De nem csak pár hónapig, hanem talán 18 éves koromig sem. Most 16 éves vagyok, nem tudom, hogy mi lesz, ha addig akarok vele várni. Szeretem meg minden, csak még nem vagyok rá képes, érett meg ilyesmi. Úgy gondolom, a szex a felnőttek dolga, kicsi vagyok még ehhez.=] Mit gondoltok?
2010. jún. 23. 22:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem akarod, ne tedd. Ha ezért otthagy a pasid ennyi idősen, akkor nem volt elég türelmes hozzád, ennél pedig többet érdemelsz. Én pl. sokkal értékesebbnek látok egy szűz lány, mint egy nem szűzet, kortól függetlenül (na jó, mondjuk házasságig). A barátnőmmel 2 évig jártunk, 23 évesen szakítottunk, és nem feküdtünk le. Ha megtettük volna, most nagyon bánnánk.

24f

2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%
17 évesen nem hiszem, hogy őszinte a mosolya a srácnak. Ha egyébként éltek szexuális életet, csak konkrét behatolás nem történik, akkor meg minden ok. De ha semmi sincs, akkor itt az ideje elkezdeni barátkozni a gondolattal, hogy előbb-utóbb hozzá hogsz érni, és ő is hozzá, és hogy örömöt fogtok egymásnak okozni. És hogy ez nem fetétlenül rossz.
2010. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni pár hónapot vár a fiú de nem 8 hónapot:S

Honnan tudod h nem feküd -e le egy másik lánnyal? így még én se tudnám kibírni lányként O.o!

Szal ha szereted a barátodat és kívánod tedd meg mert nemsokkára elfog így hagyni!

Nem ijesztgetni akartalak! Hallgass rám :)

Hagy magad kényezgetni :) Úgy is majd rá vezet valahogy amúgy meg nem csak a felnőttek dolga a szex a szex nem egy dolog hanem egy érzelem kifejezés hogy a tied szereted és vágysz rá de ha ezt így ennyibe hagyod ne sírjon szád ha kidob ! 17L

2010. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ott fog hagyni,amint közlöd vele.Törődj bele.

f/16

2010. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jó kis világ ez a mai. A lányok nem igazán akarnak lefeküdni, de félelemből megteszik. Micsoda perspektíva.

A félelem nem jó tanácsadó. Két egymást szerető ember kapcsolatában pedig semmi helye. A teljes szeretet pedig kiűzi a félelmet, ez az Újszövetségben van, és igaz.

Nekem tetszik a ti kapcsolatotok. Jól látod, hogy kicsik vagytok még a szexhez, de én inkább úgy fogalmaznék, hogy a kapcsolatotok nem érett még a szexre. Ha ilyen helyzetben összefeküdnétek, az inkább eltávolítana benneteket egymástól. Olyasmi történne, mint amit feljebb a két 17 évesen szüzességét elvesztett lány írt. Csalódás, majd a kapcsolat elsorvadása.

Hagyjátok a ti kapcsolatotokat szépen fejlődni, kinyílni, mint egy virág. Mi lenne egy rózsával, ha a szirmait elkezdenénk kifeszegetni, mondván hogy a mai tempóhoz képest nem elég gyorsan nyílik? Ti se csináljatok ilyet a kapcsolatotokkal.

Ha bensőséges a kapcsolatotok, a barátodnak ez érték, és nem fog elhagyni. Egyébként igen szép időszak az, amikor az ember csak fantáziál még arról, milyen lehet a szex. Ez nem jön vissza még egyszer, ha már túlvagy rajta.

A kapcsolat majd megérik arra, hogy nagyonis elképzelhetőnek tartod majd, hogy intim helyeken megérintsen, sőt. De ezt nem kell siettetni, eljön magától, akármilyen hihetetlen, ezt én is átéltem.

Esetleg kiderül időközben, hogy mégsem ő az igazi. Akkor viszont óriási nyereség, hogy nem jártatok egymás ágyában.

2010. jún. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

ott fog hagyni!!

v veled lesz, de felhív engem és meg fog baszni!!!! jobb ha tudod !!


14/l

2010. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
ha nem kellek neki, akkor talál valaki jobbat, mint te=P remélem nem haragszol, de 14 évesen ilyet írni.. kis szánalmas =)
2010. jún. 24. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!