Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem akarok még lefeküdni...

Nem akarok még lefeküdni vele, baj?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, lassan 8 hónapja együtt vagyunk, de még nem akarok vele lefeküdni. De nem csak pár hónapig, hanem talán 18 éves koromig sem. Most 16 éves vagyok, nem tudom, hogy mi lesz, ha addig akarok vele várni. Szeretem meg minden, csak még nem vagyok rá képes, érett meg ilyesmi. Úgy gondolom, a szex a felnőttek dolga, kicsi vagyok még ehhez.=] Mit gondoltok?
2010. jún. 23. 22:26
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
igen, gonosz vagy
2010. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 kevin42 válasza:
Szerintem ott fog hagyni a srác...:(
2010. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem még ő sem akarja, csak gondolom, egy idő után... meg itt a nyár, a nagy alkalom... hát, nemtudom...
2010. jún. 23. 22:29
 4/27 anonim válasza:
71%
Ha nem érzed magad érettnek rá, semmiképp se tedd meg!!! Rossz élmény lesz, ami egész életedre kihat majd.
2010. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

ha nem v rá érett, ne erőltesd. én 17 vtam mikor elvesztetem, 1éve. nem kellett vna, még most is kicsinek érzem magam hozzá. ez van, ha vki nem elég érett lelkileg rá. úgyh 1éve elvesztettem, de kb 3x feküdtem le vele azután..és nem volt jó, mert egyáltalán nem tudok ráhangolódni...úgyh ennyit ért..:S


egyáltalán nem korhoz, v járástól eltelt időhöz kötött a szüzesség elvesztése. hanem h két ember szereti egymást, és h lelkileg érettek rá.

2010. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, ne tedd. Ha nem teszed, ott fog hagyni a faszid. Döntsd el, hogy melyiket választod.
2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 kevin42 válasza:
100%
2 vagyok.Én megértem, hogy így gondolkodsz, ez nem is baj, sőt példát vehetne sok fiatal rólad, de egy fiú nem így gondolkozik.2 évig nem fog várni rád
2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem fogok vele lefeküdni, még elképzelni sem tudom magunkat úgy =D meg aztán, utána hogy lenne, mikor, milyen gyakran, hol szexelnénk, meg ilyenek... fogalmam sincs...
2010. jún. 23. 22:31
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző jól mondta.De a fiúd ott fog hagyni.Úgy hogy mond meg neki.És tisztázzátok.
2010. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
pasid hány éves? és ő még szűz? :D
2010. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!