Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ha szűz lánnyal...

Mit tegyek ha szűz lánnyal akarok lefeküdni. és ő is akarja. De nemtudom hogy mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy hogy kezeljem a szituációt.. a lány aztmondja ő nem fél de én ezt nemnagyon hiszem.. én attól is félek hogy a péniszemet kicsinek fogja találni.. a 17 centi az jó?
2009. júl. 20. 23:43
 1/8 anonim válasza:
53%
Keresztben vagy hosszában annyi?
2009. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Európai szinten az átlag 15cm. Szóval átlag felettinek mondhatod magad így nincs mitől tartanod
2009. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Első szabály: Szűz lány nem fogja kicsinek találni a péniszed. Ha mégis, akkor is örülni fog neki, mert arra gondol, hogy kevésbé fog fájni neki. De a tied meg tényleg átlagon felüli. Szóval ilyen hülyeségen ne izgulj. Szerinte a barátnőd ha meglátja feláll, hogy neki ez kicsi és ott hagy? Na ugye, hogy nem.


Mit kezdjél a barátnőddel? Legyél gyengéd, figyelmes. Csókold sokat és mindenhol, ne sajnáld az időt az előjátékra, lazítsd el, bókolj neki, kérdezz rá, hogy mi esik jobban neki, kérdezd, hogy fáj-e neki. De mivel még nem látta a péniszed (legalábbis a kérdésből erre következtetek), én azzal kezdeném, hogy pettingelek. Ez jó előkészítése az első szeretkezésnek, megismeritek egymást testét, és legalább az első aktus közben nem fog olyan butaságokon járni az eszed, minthogy vajon kicsinek találja-e az amúgy egyáltalán nem kicsi péniszed.

2009. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
te is szuz vagy meg?hany eves vagy?
2009. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
énis szűz vagyok még és mindketten 15 évesek vagyunk
2009. júl. 21. 12:25
 6/8 anonim válasza:

Szertintem az elso dolog hogy ne stresszeld annyit magad. Nem lesz olyan veszes;)) Amiatt hogy a csaj a peniszed kicsinek fogja talalni,sztem az utolso dolog amiert "aggodj". 15 eves szuz csaj lehet nem is tudja hogy mekkora a nagy,vagy a kicsi(amugysem kicsi a peniszed,de ezt mar irtak). Relax,ha tul sokat aggodsz,nem fog jol elsulni.Csak lazan:)...es ha elsore nem jon ossze ugy ahogy szeretned,ne aggodj,mert sztem nem sok az eselye ra,hogy minden ugy menjen mint a

"filmekbe"...es ez is a normalis.

2009. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Barátom 19 éves és neki 15-17, szal egyáltalán nem vagy kicsi nyugi:D am miujs, azóta már "megesett' a dolog?:D(16/L)
2009. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még nem történt meg igazából csak most fog:)
2009. júl. 24. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!