Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem akarok még lefeküdni...

Nem akarok még lefeküdni vele, baj?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, lassan 8 hónapja együtt vagyunk, de még nem akarok vele lefeküdni. De nem csak pár hónapig, hanem talán 18 éves koromig sem. Most 16 éves vagyok, nem tudom, hogy mi lesz, ha addig akarok vele várni. Szeretem meg minden, csak még nem vagyok rá képes, érett meg ilyesmi. Úgy gondolom, a szex a felnőttek dolga, kicsi vagyok még ehhez.=] Mit gondoltok?
2010. jún. 23. 22:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
szerintem meg simán vár, szeret engem tényleg és én is őt... minden ilyen lassan alakult ki nálunk, akkor talán majd ezzel is várunk=) beszélni meg nem akarok erről vele=)
2010. jún. 23. 22:33
 12/27 anonim ***** válasza:
26%
Semmi baj nincs ezzel! Ha emiatt otthagy a barátod, akkor nem szeret igazán, és nem érdemli meg, hogy neki add magad. Az én barátom egy évet várt rám, azóta is együtt vagyunk (2,5 éve). Én 16,5 voltam, mikor összejöttünk, Ő 18. És emellett a környezetemben is rengetegen vannak, akik 7-9 hónapot vártak, ugyanez a korosztály, és olyat is ismerek, aki több, mint 2 évet. Az összes pár, akiknél ilyen sokat várt a fiú, azóta is együtt van, a több, mint 2 évet váró párnak most lesz a 4. évfordulója... Szóval semmiképp ne hamarkodd el, hidd el, ha a barátod szeret, akár évekig vár Rád. A lényeg, hogy akkor tedd meg, ha elég érettnek érzed magad testileg- lelkileg. 19/L
2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
8 hónap után nemhinném h nem gondol a szexre a srác főleg ha ő is a kamaszkor közepén jár! Ha nem érzed magad késznek rá akkor viszont ne tedd, de ne is lepődj meg ha szakít majd veled!
2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
igen, szerintem ő is az és 17 éves=)
2010. jún. 23. 22:34
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem fog otthagyni ha szeret téged...Na ennyit a szentimentális dumáról.Ha jól pippantasz meg tudod tartani.:)
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó.Szent beszéd.
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ha szeret, akkor nem amiatt fog elhagyni, mert nem akarsz vele lefeküdni. Ha mégis, akkor csak kihasznált volna.
2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
jajjmár=DDD
2010. jún. 23. 22:37
 19/27 A kérdező kommentje:
nem használ ki, nagyon aranyos srác, tudom hogy nagyon szeret, csak ehhez még kicsik vagyunk=DD
2010. jún. 23. 22:38
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
énis ugy jártam mint a 22:29es 1éve elvesztettem 17évesen és nem kellett volna nem érdemelte meg összesen kétszer voltunk együtt nem is volt annynira hűű de jó és még most 18évesen is kicsinek érzem magam ilyenekhez. örülök h vannak még normálisan gondolkozók mint te:) mert a mai világ..inkább hagyjuk. szóval csak akkor tedd meg ha majd ugy érzed és ha nem akar rád várni akkor inkább hagyjon ott nem érdemel meg téged, de kényszerből semmiképp se menj bele mert nagyon megbánod. remélem segitettem:)
2010. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!