Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 17éves. Én 13...

A barátom 17éves. Én 13 vagyok. Ő már nem szűz, ezért egyre olyanabb kérései vannak. Miket csinálhatok ami nekem is még a határon belül van, de neki is elég?

Figyelt kérdés
Hagyjatok azzal hogy "Te normális vagy? 4év különbség!" Ez a rizsa nem érdekel,eleget hallottam már. Én is szeretem, Ő is szeret, ezt már bebizonyította és én is neki.
2010. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
28%
közöttünk 6 év van.....14 vagyok....kivertem neki,leszoptam és a melleim közé is....ja és a szopás nem korhoz kötött!!!!!
2010. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

mindezt 14évesen mondod?

köszönjük Emese... Majd értesitjük....

2010. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bántsátok...az hogy ti későn értetek az nem jelenti azt hogy ő is.Én is 13 évesen szerettem belé egy 22 éves fiúba,de nem mertem kezdeni az akkori fejemmel vele pedig minden áldottt nap bőgve feküdtem le.Elköltözött és semmi nem volt köztünk s azóta 3 év telt el,most 16 vagyok,van egy biztos kapcsolatom,szeretem a párom mindennél jobban,ezelőtt meg volt egy pasi akit nagyon szerettem.DE azt az előzőt soha nem tudtam elfelejteni és ugyanugy szeretem,nehezen de továbbbléptem.Ha ő vele tud lenni,bíbik benne,és tudja hogy nemlesz semmi baj,lefeküdnie még nem kell 13 évesen de kitalálhatnak olyan dolgokat amik mindkettőjüknek jók.És ahogy visszagondolok bánom hogy semmit nem tettem azért hogy legalább tudja az a pasi hogy szeretem,akár még ha ki is röhög az sem baj.De én balf*sz,semmit nem tettem :((...Kedves kérdező dönts ugy ahogy érzed de ha ő az igazi ugy érzed,akkor ne szalaszd el az igazit,mint én mert az életbe soha nem találsz olyant mint ő,sőt hozzá hasonlót sem.Én szeretem a mostani párom,nem cserélném le,de nem olyan mint az az igazi nagy Ő akit elszalasztottam....pedig volt ott is korkülünbség,de ez van, a szerelem nem válogat.


És tessék le lehet pontozni ez az élet és az igazség...ennyi...


Kérdező írhatsz privit ha gondolod...Sok sikert!


16/L

2010. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Uolsó vagyok...jah és akkor voltam előszőr szerelmes abba a pasiba,és azelőtt se utánna se éreztem olyat....
2010. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
*bízik benne
2010. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!