Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 17éves. Én 13...

A barátom 17éves. Én 13 vagyok. Ő már nem szűz, ezért egyre olyanabb kérései vannak. Miket csinálhatok ami nekem is még a határon belül van, de neki is elég?

Figyelt kérdés
Hagyjatok azzal hogy "Te normális vagy? 4év különbség!" Ez a rizsa nem érdekel,eleget hallottam már. Én is szeretem, Ő is szeret, ezt már bebizonyította és én is neki.
2010. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Jézusom, egy 13 éves kislányt elvből nem kérnék SEMMIRE!! Annyi idős a húgom is!!! 18/F
2010. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

bátyám 19 éves, 17 évesen volt 13 éves barátnője. de ő tényleg bizonyította, hogy szereti, várt 2 évet a lánnyal, tökéletes volt a kapcsolatuk, tesóm sosem kért OLYAT... azt mondták mindketten hogy az első nagyon jó volt, a lány már 15 és fél éves volt, tesóm akkor lett 19.

L/17

2010. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
már 15 és fél.. azta.. :DD
2010. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

oh már bocsi, 14 éves korukban a lányok 40%a már nem szűz. akkor a 15,5 miért olyan durva? 15 évesen már én sem voltam szűz, és ha valaki már készen áll rá, miért ne tehetné meg?


viszont a kérdezőn látszik, h csak a pasija erőlteti és fingja nincs erről az egész dologról. hát ez van

2010. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
53%

miket csinálhatsz?

mondjuk ird meg a matekleckéd, tanulj idegen nyelveket.

Pihenésképpen pedig kapcsold be a Cartoon networkot, este pedig tv maci, utána pedig alvás kislányom !


hova jut ez a világ a jokurv*életbe ??!

2010. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

csillagom 13 évesen tényleg nem a gésaszakmát kéne áttanulmányozni,de úgyis ha a beteg emberek által felsorolt pettingszerűség valamelyikét akár csak megpróbálod megtenni a barátoddal,vége lesz mert már előtte neki rég felállt rád,tehát ha még jobban ingerled tuti hogy nem szüzen fogod elhagyni azt az ágyat,ami persze nem baj,csak hogy a lelked közepén egy világméretű lyuk fog tátongani,és életed végéig bánni fogod az egészet,talán tovább is.És hiába mondod hogy te a felnőttesen gondolkodó és kinéző emberke aztán már rég megérett az ilyesmihez hazudsz.Ha tudni akarod én is ilyen voltam,és nem egy felnőttnek osztottam az észt,még se fordult meg a fejemben hogy valaha is visszaélek az adottságaimmal,mert a lelkem gyerek volt,ahogy a tied is az,és ezt egy 17 éves fiú rohadtul nem érti.Ajánlom hát hogy ne nagyon kezdj bele súlyosabb pettingbe,mert annak 95% hogy szex lesz a vége.

Üdv

2010. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
52%
Én 13 évesen feküdtem le elöször 1 sráccal. (tavaj) de nem szerelemből hanem mert egy hülye voltam így utolag bevallom... (oké nem kell leugatni h mennyit változhat egy lány 1 év alatt mert igenis sokat) Ezzel arra akartam kijukadni, hogy mindig annyit és akkor szabad amennyit te akarsz. De ezt jól gondold át, és bármit amit csinálsz ne más befolyása miatt hanem a te szabad akaratod miatt törtéyen. Ő csak 1 srác a sok közül. Csak akkor engedj neki meg dolgokat, hogy ha úgyérzed, hogy tényleg szívből akarod és szereted. Ha erőlteti vagy fenyegetőzik vele h szakít ha nem csinálod meg akk. úgykell neki mehet. Én most 14 vok és a barátommal (szintén 17) rendszeresen élünk nemi életett de én így is megvárattam ezzel, mert a sex nem gyerekjáték. Szóval gondold át.:)
2010. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
huu, de megvárattad.. már 14 vagy, éppen ideje lett volna, mi?? :DD veletek nem törődtek a szüleitek, vagy mi van??
2010. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ááá nem úgy értem XD bocs rosszul foggalmaztam. Ahoz képest várattam meg vele az elsővel h már nem voltam szűz. nem a koromhoz képest. am igen törödtek velünk hülye is voltam h lefeküdtem vkivel 13 évesen... a barátomat nem bánom vele egészséges párkapcsolatban élünk. de ha szűz lennék akkor még váratnám 1 évet biztos.
2010. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
53%
az előző 14 éves csajnak üzenem hogy elöször tanuljál meg helyesen irni, aztán dugjál édesem !
2010. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!