Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 17éves. Én 13...

A barátom 17éves. Én 13 vagyok. Ő már nem szűz, ezért egyre olyanabb kérései vannak. Miket csinálhatok ami nekem is még a határon belül van, de neki is elég?

Figyelt kérdés
Hagyjatok azzal hogy "Te normális vagy? 4év különbség!" Ez a rizsa nem érdekel,eleget hallottam már. Én is szeretem, Ő is szeret, ezt már bebizonyította és én is neki.
2010. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Amit jónak látsz, ujjazd meg, vagy fordítva.
2010. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
Orálszex?
2010. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
petting
2010. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
13 éves kislány sztem még ne szopjon, majd 14 évesen, amúgy meg bármit csinálsz csak nagyon kis időt nyersz mert a cél úgyis az ágy...
2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
csinálj neki palacsintát, melegszenyát, popcornt a vb meccsekhez
2010. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
16:23 hánnyal próbáltad?
2010. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
71%

Nem értem ezt a sok retard embert, miért szopjon ha még nem szexel? Végül is az is szex...de ez kb. olyan, mintha azt mondaná vki, hogy először szarjanak egy egymás hátára, aztán fülszexeljenek és csak utána csinálják rendesen...


Ha már valaki szopik igencsak készen áll a szexre...

2010. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Fke ***** válasza:
90%

hajjaj valakihez kopoghatna a rendőrség

13 évessel 21 évesen, nem kicsit vagy beteg...

2010. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két évig még intézhetné sajátkezűleg.
2010. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindent lehet csinálni, ami olyan? Simogatni egymást ruhában, ruha nélkül. Gondolom ruhában megvolt, a fiúnak messze nem elég. Akkor talán már ruha nélkül is simogattátok egymást, de ugye a fiú el akar már élvezni. Erre megoldások: kivered, leszopod, közösültek hüvelyen keresztül, vagy análisan vagy spanyol szexeltek. Na 13 évesen nem hiszem, hogy elég nagy melleid vannak a spanyol szexhez, az orális, anális és vaginális szexhez kicsi vagy. Így maximum kiverheted neki, szerinem legalábbis ez ami maximum belefér. (Bár én nagyon nem örülnék neki, ha ez megfordulna a 13 éves húgom fejében. Ugyanis az én felfogásom szerint még ehhez is nagyon-nagyon kicsi vagy.) De hát az meg úgysem lesz elég neki egy-két hétnél tovább, szóval sok választás nincsen. Vagy lefekszel vele, vagy továbbra is lesznek olyanabb kérései. És megunjátok a huza-vonát, és beadod a derekad.


Egyébként mivel bizonyítottátok egymásnak a szerelmeteteket? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!