Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 17éves. Én 13...

A barátom 17éves. Én 13 vagyok. Ő már nem szűz, ezért egyre olyanabb kérései vannak. Miket csinálhatok ami nekem is még a határon belül van, de neki is elég?

Figyelt kérdés
Hagyjatok azzal hogy "Te normális vagy? 4év különbség!" Ez a rizsa nem érdekel,eleget hallottam már. Én is szeretem, Ő is szeret, ezt már bebizonyította és én is neki.
2010. jún. 19. 16:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
69%

"Én is szeretem, Ő is szeret" szánalom a köbön...

1. egy 13 éves lánynak többnyire foggalma sincs arról mi az igazi szereélem. már bocsi

2. egy 17 éves pasi max megb.szni akar egy 13 éves kis k.rvát, nem kell mondani hogy nem vagy az, ha összeálltál vele, igenis az vagy.


tudodmit... dugasd meg magad, a pasid megy a börtönbe, te meg legyél terhes, vagy nemibeteg... jó lesz nektek^^


L/26

2010. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, hogy te még várni akarsz. ha kidob, vagy továbbra is utalgat, akkor meg nem volt olyan igaz a szerelem. (ez fog történni pedig.)
2010. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%

hüly*vagy:D? 17 éves hogyan bizonyitotta be, hogy szeret vett 1 nyalokát? miota vagytok együtt 1-2 honap ?XD


feküdj le vele majd jelensd fell (te joljársz)

2010. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
28%

Orálsex (azaz "nyalokszopopk"),újjazás, s ha már az sem elég, indul az orgia. Én is így kezdtem a volt barátnőmnél. Ő akkor 16 volt, én 20.

Először a melleit kezdtem dörzsölni (a mai lányoknak már a 13 éveseket is beleszámítva hatalmas méretekkel rendelkeznek), majd ő megfogta a szerszámom. Én belenyúltam a bugyijába, akkor már ő teljesen benedvesedett. Megujjaztam, ő erre megvadult, s bekapta. okyan hevesen kezdte szopogtni, hogy 3-4 perc alatt elélveztem, egyenest bele a szájába. Ő erre kérés nélkül le is nyelte. ettől mégjobban megvadult, s mikor betettem, annyira szűk volt neki, hogy alig fért bele, de a szerszám annyirán stimulálta a csiklót, s a 20cm-em annyirán mélyre hatolt, hogy egyszerre volt neki csikló és hüvelyi orgazmusa. Én ki akartam venni belőle, de a lábaival annyirán összekulcsolt, hogy nem tudtam szabadulni, így beleélveztem.

Sajnos az akcio gumi nélkül volt, de baj nem történt. Életünk legcsodálatosabb élménye volt.

Mi fér bele???

A történetemet elmesélve amit a szerelmetek elbír. Vagyis bármi ami a másiknak és kettőtöknek jólesik. Nincs határ, sem perverzió, mert lehet más számára deviáns, ha az számotokra természetes.

Csak hajrá.

2010. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
75%

13 évesen ugyan már mihez fiatal ?? van itt olyan 13 éves kislány anyukája aki kétségbe van esve, mert a lánya 3-4 apajelölttől terhes és nem vette észre a lányán csak amikor már gömbölyödött a pocakja !


az én véleményem minden viccet félre téve legalább még 4 évet várhatnál a szex-el, de mivel annyit nem fog várni egy 17 éves , ezért halálra lenne számomra ítélve a kapcsolat !

ami belefér egy 13 évesnél max a petting !

de ez az én véleményem !

2010. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
53%
k.rvára szánalmas vagy!!!!! ujabb r.banc.. :DD
2010. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
A te korodban nem te felelsz egy majdnem nagykorú kielégítéséért. Számíthatott volna erre, amikor összejöttetek.
2010. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
54%
csókold végig a testét és szopdle.. :D Biztos örül majd neki. Hajrá ^^
2010. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
75%

és h bizonyitott?

persze feküdj le vele és utána ne csodálkozz ha 1 kis qrvának fognak néznii

2010. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Hogy bizonyított?? Azt mondta hogy szeretlek??:D Nem a négy év különbséggel van a baj, lányka, a barátom és köztem is annyi van...Csakhogy egy 13 éves lány még "júúj első csóóók meg Hannah Montana és Bravo magazin" míg egy 17 éves fiúnak már igencsak más jár az eszében. Kívánom, hogy ne legyen az a következő kérdésed, hogy gumi nélkül csináltuk, mert úgy jó neki. Így lehetek terhes? Várj még egy kicsit vele. De hiába mondjuk itt anoniman, hogy ne még, mert a saját kicsiny fejed után fogsz menni. Ne legyél naiv! Az egyre olyanabb kérései pedig azoknak a fiúkáknak szokott lenni, akik sürgetik csak a lányokat,és nem akarnak tőlük semmi komolyat.
2010. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!