Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal, nem...

Lefeküdtem a barátommal, nem véreztem de nagyon fájt. Átszakadt a szüzhártyám?

Figyelt kérdés
Szerintem nem szakadt át mert nem véreztem, de viszont nagyon fájt.Ez viszont lehet hogy azért volt mert tul nagy neki, és vastag.Én meg ugye szüzvoltam/vagyok és nem elég tág.2 ujjam befér már imán petting közbe de 3nál már fáj.Nem voltam elég nedves és azota nagyon fáj.A következö is fájni fog?Vajon átszakadt a szüzhártyám?
2008. okt. 31. 11:40
 1/8 anonim válasza:
19%

Szia!


A szűzhártya átszakadása mindig vérzéssel jár...

Nekem is csak a 3. alkalommnál szakadt át, és utána már nem lesz fájdalmas, ha odafigyel rád!

2008. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha nem szakadt el a szüzhártyám akkor még szüz vagyok vagy sem?
2008. okt. 31. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szűz de viszont (lehet),hogy megvan még valamennyi a szűzhártyádból.Tudod a szűzesség egy fogalom.Ha megujjaznak és úgy szakad át a szűzhártyád akkor még szűz vagy csak a hártya szakadt át.Ha megtörtént a behatolás,lefeküdtél valakivel akkor már ne vagy szűz.Első válaszoló!Ez nem igaz!Nem mindenkinek vérzik!Nekem se nem vérzet se nem fájt!Jól előkell készíteni a dolgokat lelkileg-testileg és nem szabad félni attól,hogy fájni fog!Mert akkor tényleg fájni fog mert nem tudod magad elengedni.
2008. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon vártam az elsöt viszont fájt, és szerintem azért mert tul vastag neki és én tul szük vagyok.Láccik rajtam h "nyúltam".DE azóta nagyon fáj és ég, viszket. Nem tudom mit tegyek, és mért van ez :s nagyon kellemetlen érzés és elviselhetetlen.Elfogok menni nögyógyászhoz de most éépen nem alaklmas mert megjött és ehhez is párosul 1 viszketös fájos rész mert nem birom a tampont, de viszont muszáj használnom.Szoval megfogok "halni".Tudom ez éppen nem ide tartozik de nagyon örülnék ha segitenétek hogy az alkalom után már 3-4 napja mért vannak ezek.Elöre is nagyon nagyon köszönöm!!!!!!
2008. okt. 31. 14:41
 5/8 A kérdező kommentje:
és bocsi hogy ilyen + dolgokat is kérdezek és irok a bajaimról de nem tudom ezeket mással megbeszélni és nagyon örülnék ha segitenétek.!
2008. okt. 31. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
nem jár mindig vérzéssel kedves első...
2008. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok!Nem vagyok orvos ezért csak tippeket tudok mondani,de okos vagy mert elmész orvoshoz!:).Lehet azért viszket mert nem voltál elég nedves és kicsit felsértett belülről!De az is lehet hogy elkaptál valamilyen fertőzést(Könyebb elkapni ha éppen megvan,ill hogy lehet felsértett belül) pl gombát.Ezt egyszerű kikezelni!Canesten Combi (azt hiszem) van hozzá 1 krém 3db hüvelykúp és 1 aplikátor amivel feltudod helyezni!De elöbb szépen el a dokihoz!:)

Még azt akartam,hogy ha a párodnak vastag és nagy Te pedig szűz vagy akkor vehettek síkositót!1000 ft nem sok gyönyörért!:)..és persze a védekezést se felejtsétek el!

2008. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!föleg az utolsó kommentet.Amugy már volt probálkozás szoval már nem vagyok szüz de nem véreztem és nem vagyok benne biztos hogy átszakadt a szüzhártyám.Ha viszont nem szakadt át és már ez ilyen nagy fájdalommal jár akkor nem tudom mit tegyek.Már gondolkoztam azon is hogy mikor megyek a dokihoz megkérdezem töle hogy segiten-e kiszakitani.Már nagyon kivánom a barátom de nem sikerül.Elvagyok keseredve :( :(
2008. nov. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!