Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves csaj vagyok kétszer...

15 éves csaj vagyok kétszer voltam a barátommal (Ő 21 éves) a strandon négyszer próbált behatolni, de a szűzhártyám nem szakad át. MI lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jah és nagyon fáj mikor megpróbál behatolni. :S
2009. aug. 14. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

A pali 1 szerencsétlen h még ennyihez se ért.. te meg olyan fertőzést elkapsz a strandon h nézhetsz majd szét.


anyádék látnák h miket kérdezel..

2009. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
lehet nem a strandon kéne próbálkozni, hanem kettesben valamelyikőtök szobájában. nyíltabban nem is tudnátok elintézni...strandon. gratulálok!
2009. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%

Csatlakoznék az előttem hozzászólóhoz: nem a strandon kéne próbálkozni, hanem egy normális higiénikus környezetben. Nem építkezésen meg barlangban kell szexelni.. De ha valami jó kis nemi betegséget akarsz, akkor nyugodtan.

Hidd el, egy csendes, nyugodt környezetben fog menni, nem kell stresszelni ezen.

2009. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%
A vízben próbáltátok? mert ha igen akkor lehet az a gond, mivel a víz lemossa a természetes "síkosítót". Ha meg szabadon akkor kevés volt az előjáték nem nedvesedtél be rendesen. Amúgy az előttem szólónak igaza van elkaphatsz fertőzéseket, ezzel vigyázni kell, inkább próbáljátok meg otthon, de semmiképpen se a strandon, ott mások is vannak!! (lehet éppen ebből kifolyólag rendesen ellazulni se tudtál
2009. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
97%

Lehet hogy épp az a baj hogy még nem vagy teljesen felkészülve, és nem tudtad elengedni magad. Úgy gondolom hogy nem strandon kellene hogy történjen, inkább valami nyugodt helyen, ahogy ezt az előttem szólok mondták.

De ha fáj mikor behatol akkor mindenképp egy előjátékot +síkosítót javasolnék .

2009. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
A baj az, hogy hiába 21 éves, kb annyi felfogásban, mint Te 15 évesen. Marhára szerethet Téged a pasid, ha egy strandon akarja elvenni a szűzességedet. Ha nem tud megfelelő körülményeket teremteni, akkor inkább ne csináljon semmit. Persze, hogy fájdalmas, hiszen nem tartom valószínűnek, hogy a strandon bármiféle előjáték lezajlana. El kellene döntened, hogy dugni akarsz, vagy szeretkezni. Ha az elsőt, akkor próbálkozzatok nyugodtan tovább a strandon, ha pedig szeretkezni, akkor egy kicsit legyél igényesebb.
2009. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Tudom már többen leírták előttem, de ne strandon kezdd el. Vízben még akkor is fáj picit, ha már nem vagy annyira szűk, de így teljesen együttérzek, hogy mennyire rossz. Valami kicsit romantikusabb helyet keressetek:)
2009. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Jobb ha a könyveket keresi, mindjárt suli ne a hülyeségen járjon az esze.
2009. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Gratulálok, hogy a barátod ennyire hülye, hogy ilyen helyen szexeltek...legalább neki lenne több esze ehhez...De a többiekhez csatlakozva inkább egy csendes nyugodt helyen kell ezt csinálni, hidd el sokkal jobb lesz:) Sok sikert hozzá:)
2009. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

egyetértek: csendes nyugott hej strand kizárva a sok mocskos bacis hej miatt...

pihe puha ágyikó, bemelegités- ujjazás, mert az tágithat elég sokat. gondolom nem kell irni h elösször egy ujj aztán kettö... ha nem nedvesedsz be akkor sikositó-mi szoktunk használni... nekem hasznos:)

lassan hatoljon be, ne vágja be egyböl, mert az tényleg rossz... és ne túl mélyen mert ha nagyon meglöki a méhszájadat az nagyon tud fájni...

na meg a szent beszéd: nem idös hozzád? ha szeret és szereted, akkor figyeljen jobban az ilyesmire...

sok sikert, és szánjatok rá idöt:D nam kell elkapkodni:)

16/L

2009. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!