Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüz vagyok még? Ma lefeküdtem...

Szüz vagyok még? Ma lefeküdtem a barátommal! Teljesen betette de egyáltalán nem véreztem, és annyira nem is fájt! Lehetséges h mégsem szakadt át a szüzhártyám?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 20:37
 1/4 anonim válasza:
97%
Mivel lefeküdtetek nem vagy már szűz. Benned volt a pénisze. Ebből következik hogy nem lehetsz szűz. A szűzhártya átszakadása pedig nem mindenkinél jelentkezik vérzéssel.
2009. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szűz. A szüzességed akkor vesztetted el, amikor a barátod pénisze benned járt. A szűzhártyád pedig megmaradhatott, mert van, akinek rugalmasabb. De van akinek fájdalom és vérzés nélkül szakad át. Sőt az is lehet, hogy korábban átszakadt már tamponhasználat vagy sporttevékenység során. Sőt van, aki szűzhártya nélkül születik. De a szüzesség meghatározásánál nem a szűzhártya megléte vagy meg nem léte a mérvadó, hanem, hogy járt-e a hüvelyedben hímvessző vagy nem.
2009. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefeküdtetek,már nem lehetsz szűz :)
2009. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Édes lányom, hamár járt benned a kolbásza, akkor nem vagy az, szűzhártya ide vagy oda. Vannak lányok, akik szűzhártya nélkül születnek, azok az anyjuk méhében vesztették el, vagy mi van?
2009. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!