Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 1 hónapja vagyunk...

A barátommal 1 hónapja vagyunk eggyütt és már meg akart ujjazni de én még félek ettől! El lehet veszíteni a szüzességünket ujjazáskor? és ha igen az fáj? Felszakadhat a szűzhártyám? (14 vagyok a barátom 17)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fel
2010. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha óvatos és odafigyel rád akkor nem fáj!Ha nagyon vékony a szűzhártyád felszakadhat de akkor nem fáj legalábbis nem annyira ha erős falú a szűzhártyád ennyitől nem szakad fel!:)Csak figyeljetek oda hogy tiszta legyen az ujja!
2010. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a szűzhártya átszakadhat.de a szüzességedet csak akkor veszíted el a péniszét rakja be.
2010. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüzességed csak akkor veszíted el ha le is fekszel vele. Amíg még nem szexeltél, addig szűz vagy, ez ilyen egyszerű. Az más kérdés már, hogy igen ettől függetlenül a szűzhártya átszakadhat. De ha fáj gondolom úgy is szólsz, meg óvatos is lesz gondolom.

Ha meg még félsz tőle és nem vagy biztos benne, akkor várjatok. Főleg ha nem akarod... Csak az ő kedvéért ne tegyél meg semmi ilyesmit, csak ha te is akarod.

2010. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%
A szüzességedet elvesztheted egy ujjazástól,átszakadhat a szűzhártyád,ha túl mélyre talál nyúlni!Hogy fáj-e,az emberfüggő.Lehet,hogy meg sem érzed,sőt még csak nem is vérzik.De az ellenkezője is előfordul,előre nem lehet ezt megmondani! Tanácsold a pasidnak,hogy inkább elégítsen ki orálisan (nyaljon ki),ez élvezetesebb lesz és a szüzességed is megtarthatod. Bár egy ilyen "akcióhoz" természetesen meghittebb környezet szükségeltetik,de szerintem neki is lesz része egy újabb élményben ;) A gyakorlás pedig sosem árt...
2010. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

lol,dehogy szakadhat át -.-"

neféljél,nemfog fájdalmat okozni,sőt ha ellazulsz mocskosul élvezni fogod;)

2010. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
1 hónapja vagytok együtt és te még csak 14 éves vagy... szerintem most jobb,ha erre nem mondok semmit.
2010. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!=)azt honnan tudom meg h milyen erős a szűzhártyám??mert orvoshoz nem akarok menni mert anyukámnak nem szeretnék erről beszélni mert túlságosan félt!!az nagy baj ha nem mondom el anyukámnak??
2010. ápr. 28. 15:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

15:39 Simán átszakadhat!:S

Szerintem ha ennyire nem vagy biztos magadban kedves kérdező, még várni kellene ezzel...

2010. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok...én is féltem még 1 hónap után...és 4 hónap elteltével engedtem meg csak neki hogy benyúljon:)

felszakadhat a szűzhártyád de csak akkor veszted el a szüzességed ha a péniszét dugja be :)

és ujjazáskor is vérezhetsz...(én is véreztem:S,de nem fájt) viszont ha te még félsz akkor nem fogsz tudni ellazulni rendesen és ezért fájhat is stb... de ez egyénfüggő

2010. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!