Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 35 évesen ciki ha még nem...

35 évesen ciki ha még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
"Hát, azért az egyetemen kellett volna lennie jónéhány lánynak... nem azt mondom, hogy gáz. De ennyi idősen, érdekes lesz olyan nőt találni, aki tényleg szeret, meg elfogad..."
2010. máj. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Az előző idézethez lemaradt a kommentem. Szerintem meg miért ne találhatna partnert, azért mert még nem volt senkije? Simán találhat.

A másik hozzáázóláshoz pedig annyit,szomorú, hogy odáig jutott a világ, hogy kicikiznek valakit azért, mert szűz. Azért, mert valaki szűz, nem jelenti azt, hogy aszexuális vagy degenerált. Egyszerűen nem jött neki össze senkivel. De ettől ő semmivel sem rosszabb ember!

2010. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
53%

Én 19 évesen csókolóztam először, de persze én is tökre le lettem emiatt cikizve! De nekem most már KURVÁRA ELEGEM VAN ebből hogy mindig az a hülye, aki nem hülye!

A 13 éves kis KURVÁK, akiken már végig ment a fél ország, azokat annyira istenítik...

Szóval, tényleg...

ÁÁÁ beteg ez a világ!

Nem az számít hogy hány évesen csókolózol, hanem hogy azzal csináld akit igazán szeretsz és ő is téged, és hogy jó élmény legyen, és ne azért történjen meg mert az menő!

2010. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Én sem. 33 leszek. És nem azért, mert nem érdekel a dolog, vagy sosem akartam barátnőt. Ellenkezőleg. Egyszerűen nincs szerencsém.
2010. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
57%
Számomra rettentő unszimpatikus,ellenszenves dolog azzal kérkedni,hogy nekik jókor jó időben összejött a dolog hamar,aztán erre feszítenek, akit meg elkerült eddig a szerencse,nem talált alkalmas partnert, azt le kell húzni.Szexelni nem nagy művészet,kutyák is tudnak,sokan akkora legendás egetrengető dolognak tartják, és rasszista hozzáálást tanúsítanak ha van aki valami okból kimenőleg kimaradt a dologból Nem csak szexből áll az élet,ez egy olyan dolog,hogy szoktál e fagyizni,vagy sem.Ha nem ,akkor te nem tudod,miből maradsz ki,tiszta gyogyós vagy. nekem mindig ez a példa jut eszembe az ilyen hozzászólásokról. Szex egy élvezeti érték az életben sok sok más mellett,nem fő szabály hogy ezt kelljen klisé szerüen mindenkinek magára erőltetni.Vannak asszexuálisok is,akiket nem hajt annyira a vére,inább adrenalinfüggők satöbbi.Számos más érdekes dolog is van. Van aki eleve utálja a csaádos életet,sose gondolkodott olyanon hogy ilyeneket alapítson. Ez miatt nem kell kiközösíteni senkit sem.A lényeg,ha így gondolkodsz kedves olvasó mint én, akkor csak annyi a dolgod,hogy be kell kussolni, jó arcot vágni a rasszista hajlamú többségnek, bóligatni hogy igen-igen, aztán meg úgy élni ahogy neked megfelelő.
2010. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz,a rasszista szót nem bőrszín szerinti megkülönbözetésre írtam,én fehér vagyok, rasszizmus akármilyen más jellegű csoportosulás hátrányos megkülönböztetése is.Stílus,gondolkodásmód szerint is lehet hátrányosan megkülönböztetni,nem csak bőrszín szerint.
2010. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Hát én már nem tudom megdönteni ezt a Guiness Rekordot XD
2010. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
és ez kit érdeeekeeeel??!! xD
2012. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!