Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 18 éves fiú vagyok!...

Én egy 18 éves fiú vagyok! Ciki az hogy még soha sem csókolóztam? Sőt még soha se adtam még szájra puszit egy lánynak se az is ciki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem ciki!Ilyen nincs!Lehet azért érzed cikinek, mert már benne vagy a korban. Gondolkozz el, hogy miért nem csókolóztál, vagy miért nem adtál szájra puszit egy lánynak sem. Lehet félénk, visszahúzódó vagy, esetleg nem jó helyekre jársz, ismerkedni. :)

L, 18

2009. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki.Én most érettségiztem egy full fiúkból álló osztályban.Az osztály nagy része 18-19 évesekből áll.És az osztály fele ugyanezt elmondhatja amit te....Amúgy nem nehéz felcsípni egy csajt.Ha nem mersz odamenni egy lányhoz,akkor ott van a net-es ismerkedés lehetősége.Azok is csak arra vágynak hogy egy fiú felszedje őket.
2009. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondanám cikinek.Nekem 20 évesen volt az első csókom...:)

jelenleg is 20/F

2009. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
56%

Szerintem ciki. Oké most itt vigasztalnak de mégis miért nem kerültél 18 év alatt oylan helyzetbe? Senkit nem kedveltél meg aki viszont vonzódott volna hozzád? Vagy hogy lehet ez... igenis ciki. A korban hozzád illő lányok már valószinűleg túl vannak 1-2 kapcsolaton többnyire nem egy 18 éves esetlenkedő fiúra vágynak aki még egy lány száját se érintette soha. Szedd össze magad és ismerkedj sosem késő de jobban jársz te is ha összekapod magad.


19/L

2009. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

nem büszkélkedtem vele annó énse de énis 19 évesen csókolóztam először és voltam nővel egyben. azóta volt 1-2 barátnőm és most meg majd 1,5 éve egy szép nagymellű szőke bnőm szóval változnak az idők majd lesz neked is van aki később érik.:)

a netes ismerkedés jó terep nem is kell összejönnöd a csajokkal de ha dumálsz velük találkozol is párral egy idő után nem is fogsz izgulni egy csajnál és természetesebb leszel.


f22

2009. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
sztemis inkább gondolkozz el rajta h mért fajult el idáig a dolog, és ne azon gondolkozz h ciki e. a megoldáson törd az agyad, ne a problémán.
2009. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Miert lenne mar ciki?Aki azt mondja,hogy ciki az nem normalis!Miert kell minden fiataltol elvarni azt,hogy 12 evesen meg legyen az elso csok es 13 evesen pedig mar ne legyen szuz?Azert mert mas is igy csinal nem azt jelenti,hogy mindeki igy kell csinaljon es aki nem azt teszi az mar ciki meg gond van meg stb.
2009. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
nem miért lenne ciki?!?!?!!!majd neked is el jönn az ideje
2009. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez szerintem végképp nem ciki! L/21
2009. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi 07-01 11:43! Egyébként ha kíváncsi vagy volt olyan lány akit kedveltem csak nem kellettem neki!
2009. júl. 12. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!