Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha 17 évesen...

Szerintetek ciki ha 17 évesen még nem volt pasim, nem csókolóztam és még szuz vagyok?

Figyelt kérdés
mert engem ez nagyon zavar, de még vhogy nem jott ossze.
2011. febr. 4. 11:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
42%
gyere és be avattlak a joba
2011. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki, de ha te cikinek érzed, akkor attól még cikinek fogod érezni, hogy mi nem érezzük cikinek. ha meg vigasztaló szavakra vársz tőlünk, az önsajnálat, azt ne itt, hanem a barátnőidnél keresd.
2011. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 18L vagyok

és még én sem voltam senkivel.

majd eljön az ideje neked is, én végülis már nem sürgetem a dolgot. de ne érezd magad kevesebbnek, vagy cikinek emiatt. csak annyit mondok még hozzá, hogy mivel később kezded majd el a szexuális életed, sokkal jobb lesz hidd el;) vannak olyanok akik 14 évesen veszítik el, huszonéves korukra általában ki is égnek.(nem mind, de akad ilyen) és Neked pedig pont akkor lesz a legjobb az életed!;)...

2011. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne gáz?

fiú vagyok és minden ilyen kérdésnél fellélegzek, hogy EZAZ!, vannak még normális lányok a világon :)

2011. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
93%

Az a ciki, hogy ezer ilyen kérdés van és képes vagy feltenni ezeregyedszerére is!

Kérdésre a válasz: én 17 évesen csókolóztam először, 20 évesen vesztettem el a szüzességemet. Akkor én is cikinek éreztem, de ma azt mondom,h nem bántam meg! Mások véleményével meg nem kell foglalkozni!

21L

2011. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem unjátok feltenni az ilyen kérdéseket amikor 3-mal lejjebb ugyanez a kérdés van szinte ?
2011. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A pokolban fogsz elégni, amiért nem szültél gyereket 12 évesen.
2011. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem cikiznélek vele, de ha te úgy érzed, akkor ez rajtad úgysem segít. Menj és keress valakit, aki beavat. Mondjuk én cikinek tartanám, ha nem szerelemből, hanem kisebbrendűségi érzésből adtam volna oda magam valaha is.
2011. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

én is még csak 20 évesen vesztettem el. Ez nem "ciki".:)

L/20

2011. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Turbocharger ***** válasza:
En 18 vok es szuz, persze a smaci meg a tobbi mar megvolt. Ne zavarjon teged h meg szuz vagy. 18F
2011. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!