Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha 17 évesen...

Szerintetek ciki ha 17 évesen még nem volt pasim, nem csókolóztam és még szuz vagyok?

Figyelt kérdés
mert engem ez nagyon zavar, de még vhogy nem jott ossze.
2011. febr. 4. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én is ilyen vagyok, én nagyon örülnék egy ilyen lánynak, persze csak akkor ha nem azért szűz mert nagyon igénytelen.
2011. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jah, retkes a borom, tetves a hajam, de azert pasit akarok :)
2011. febr. 8. 16:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem csak erre gondoltam. Hanem hogy nem vágysz a szeretkezésre, és ezért nem is hiányzik. De ha zavar, akkor lehet, hogy hiányzik kicsit.

Szerinted miért vagy még szűz? Nagyon visszahúzódó vagy, és nehéz téged megtalálni buliban vagy nem szereted ha leszólítanak utcán?

Engem tényleg érdekelne, mert még nem beszéltem ilyen lányokkal meg nem is hiszek a létezésükben, hogy valaki jól nézzen ki de mégis szerény legyen. Mert akik jól néznek ki, általában nagyon beképzeltek, vagy könnyen kaphatók.

2011. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Utólsó válaszoló.!

Képzeld vannak olyan lányok...nem sok...de van aki szép,nem igénytelen,nem jár minden hétvégén disco-ba és nem könnyen kapható.!

2012. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!