Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 12-3 évesen már orrba szájba szexelnek a fiatalok? Nem korai?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Tudom röhejes ezt hallani pont tőlem,de engem nagyon zavar az,hogy a korosztályom lány tagjai már el vannak kurvulva,és már legalább 3 éve nem szüzek vagy több...Ált. mindegyiknek 2-3 évvel idősebb barátjuk van,csak a szex miatt.Téged nem zavar?

Szerintem azért kicsit korai 14 évesen elveszteni a szüzességet...


2010. máj. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:

Ehhez csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy 14 évesen ugye gimit kezdtem, új társaság meg minden, és belekeveredtem egy olyan barátikőrbe, ahol mind1ik lánynak volt "pasija". Nekem is volt barátom, és folyton piszkáltak, hogy " naa dugtatok már?? Kinyalt?? Megújjazott? " ~ mindezt 13-14-15 évesen.. és ők ott dicsekettek, meg folyton ez volt a téma, meg ugye piszkáltak is h ogy nem tudom mit hagyok ki.. de nem nagyon érdekelt :) most am néhány köztük terhes, meg már megszült, vagy épp most mennek rajta még át 3-man. :) Nem értem mire jó ez..

Én 16 évesen vesztettem el, akkor már 1éve együtt voltam a barátommal.. most is együtt vagyunk :)

2010. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Hamar kell elkezdeni a jó dolgokat!!!
2010. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Én is 14 évesen veszítettem el a szüzességemet!!!

21/l

2010. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
23:39 igazad van. De ha tönkre akarják tenni az életüket azzal hogy 12 évesen k*rváskodnak, akkor tegyék,az értelmesebbek ilyenkor megalapozzák az életüket és nem Cs*eszik el már akkor. 25 évesen már dughatnának annyit amiennyit akarnak.
2010. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Belegondolva, hogy milyen eszetlen kis p*csa voltam 14 évesen, örülök neki, hogy nem vesztettem el akkor a szüzességem. Nekem szép emlék, nem tudom ezek a lányok hogy vannak vele, talán már nem is emlékeznek milyen volt az első.

Akik ilyenek voltak nálunk a suliban anno, azok most olyan... sajnálatramáltóak.

Néhányuknak már gyereke van, ami "becsúszott" és látom, hogy még buliznának, de nem lehet, mert ott a gyerek. Van pasijuk - akivel nincsenek összeházasodva - nem szeretik egymást, ha nem volna a gyerek akkor már rég szakitottak volna. Sajnálom őket.

2010. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
Hat en 12 evesen meg szinte babaztam. Most 15 eves vagyok, szemely szerint en sajnalom azt a 2-3 osztalyarsamat, akik seggreszegen vagy teljesen beszivva elvesztettek a szuzesseguket. Es meg ezek utan is folytatjak: 18-20 evesekkel hetyegnek, hamuva szivjak a tudejuket, mert ugye, milyen meno dolog volt az 12 evesen. Most meg nem tudnak leszokni. Es igy szep lassan elcseszik az eletuket...
2010. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen barbiztam...borzalmas ami most folyik itt.Nem értem miért akkarnak olyan hamar felnöni amikor a gyerekornál nincs szebb és könyebb:)Mondjuk én is asszem 16 éves voltam amikor elvesztettem de tegyük hozzá hogy ez egy másfél éves kapcsolat volt:) De akkor még nagyon korai...sőt lány akkor még nem is nőiesedik...Nem is értem...
2010. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

00:10-es vagyok csak a korom elfelejtettem

21/L

2010. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

szerintem nincs abba semmi.

ha már van barátja több hónapja és már elég érett és nem egy kis gyereked sznob akkor sztem semmi akadálya sem lehet

és 14 vagyok és nyáron fogom elveszteni a szüzességemet a 16éves barátommal. még mind2en szüzek vagyunk. de ez tök normális. 9 hónapja vagyunk együtt. és nagyon szeretem

2010. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Miért akarod elveszíteni? Kívánod a párodat, vagy már gyereket terveztek? Én ebben a korban még nem vágytam rá egyáltalán, de változnak az idok, lehethogy én voltam éretlen, ezért kérdezem. 22/L
2010. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!