Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 12-3 évesen már orrba szájba szexelnek a fiatalok? Nem korai?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Tudom röhejes ezt hallani pont tőlem,de engem nagyon zavar az,hogy a korosztályom lány tagjai már el vannak kurvulva,és már legalább 3 éve nem szüzek vagy több...Ált. mindegyiknek 2-3 évvel idősebb barátjuk van,csak a szex miatt.Téged nem zavar?

Szerintem azért kicsit korai 14 évesen elveszteni a szüzességet...


2010. máj. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 12-13, de még egy 14-15 éves lány is éretlen lelkileg a szexre. Lehet, hogy a teste már fejlett, de a testi érettség nem mindig jár együtt a mentális érettséggel. Nekem is volt egy csomó osztálytársnőm a középsuliban, akik azzal dicsekedtek, hogy ők már 13-14 évesen szexeltek. 18 évesen, az érettségi környékén láttam rajtuk a kiégettséget. Ez sajnos így van: aki korán kezd nemi életet élni (13-14 évesen), az 18-19 éves korára kiégett lesz.

Én 18 évesen veszítettem el a szüzességemet, az osztályban az utolsók között voltam (rajtam kívül talán ha 4-5 lány volt még szűz), de abszolút nem bántam meg. Lett volna lehetőségem 14-15 évesen is szexelni, de nem tettem meg.


24/L

2010. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
csak annyi a véleményem, hogy megérdemlik a következményeket...
2010. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
80%
Revolúció a társadalomba? Nem volt még elég? Nézz már szét! Olyan revolúciók voltak, hogy a nőkből férfi lett, a férfiakból meg "pasi" vagy emós. Vagy b*zi. Mikor 500 éve 13 évesen kellett férjhez menni és szülni, az volt a baj. Most, hogy van lehetőség arra, hogy 18 éves korodig békén hagyjanak és ne égj ki 30 éves korodra, neeeem. Most már menni kell és agyba főbe szexelni. Sose jó az, ami van. Aztán most már férjhez se kell menni, 35 évesen még el lehet diszkózni és várni Mr Big-et. Ez is hű de normális. Aztán 45 évesen kell gyereket szülni, mert előtte ki akarod élni magad. Dolgozni akarsz, mert hát feminizmus meg anyám kínja, aztán azon kapod magad, hogy dolgozol, gyereket nevelsz, ellátod a családot, elvégzed a házi munkát (ne adj isten még a párodat is kielégíted) és alszol a 24-ből négy órát, de így se végzel. Húú, de nagy szükség volt a forradalomra. Értékek nincsenek, ha családod van, akkor kib*sznak a munkahelyedről, az a menő, hogy 30 éves korodra 50 pasi(mert férfiak már nincsenek, akik tisztelnének - mondjuk egy ilyenen nincs is mit) átmenjen rajtad és kidolgozd a beled, hogy legyen egy újabb pár cipőd. Úristen, az a ribanc, aki 23 évesen szül, mert "hú de gyorsan férjhez szaladt". Éljed ki magad, senki ne tartson vissza, de ne 11-4 évesen meg 24-35 évesen, hanem 17-22 évesen (amíg egyetemre jársz). És kész. Ennyi nem elég? Semmi nem elég. Meg kéne már tanulni az embereknek befogni a pofájukat és örülni annak, ami éppen jár. 13 évesen a barbinak, 30 évesen a két gyereknek, nem mindig mást akarni. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy hogy milyen szemmel néznek arra, aki 17-8 évesen még szüz. Annyira kell a revolúció a társadalomba, hogy az csak na, kedves 23.45. Visszafelé kellene tendálni, nem tovább forrongani.
2010. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

A kérdező srácnak igaza van,de a látszat néha csal,nekem is vannak olyan fitalabb ismerőseim akik már általánosban pasiztak,ment a csók meg a tapi,de csak azért hogy felvágjanak a többiek előtt és kiderült igazából más nem is történt,csak kamu volt,meg agyjátszás.Én is voltam kamasz és mi is hazudoztunk erről egymásnak.Olyan ismerősőm is volt akiről megvoltam győződve mert annyira kihivóan viselkedett,kirakta a cickot,meg úgy is táncolt,hogy hé szedjetek fel,meg a dumája is olyan voltde amikor meg megkörnéykezte valaki akkor derült ki,hogy csak látszat volt.


De tudom sok ilyen kis kur. van,sajnos mást nem tudok róluk mondani,nem ettől lesz valaki felnőtt,ez csak azt mutatja hogy valójában milyen érettlenek és tudatlanok,hisz magukat sem becsüli meg.Szégyen,de a szülők is tehetnek róla mert a sok kis pisist engedik diszkózni,fizetik a cigit nekik,aztán csodálkoznak hogy a fiúk is egyre kisebbek,mindent a fenekük alá raknak,de cserébe semmit sem kapnak.


Örülök,hogy fiatal fiúként te is normális nézeteket vallasz,valószínűleg jó nevelést is kaptál.


Egyébként a szakértők sem ajánják,hogy 16 éves kor előtt csinálják,mert sem testileg,sem érzelmileg nincsenek kifejlődve és minden másban még nagyon gyerekek valójában.Szerintem elég szomorú hogy 7-8.-as kis szarosoknak ehhez van eszük,de ha otthon be kellene segíteniük az már nem megy,csak a pénz költés,csavargás.

2010. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

14 éveseknek nem ezzel kellene foglalkozniuk,még nagyon korai,és az a baj,hogy a gyerekszerelmet összetévesztik az igazi szerelemmel,én is voltam tiniként szerelmes,de tudom mi a különbség az igazi között,sőt valahol meg semmilyen érzelem nincs a dolog mögött.Meg a szerelemmel takaroznak.


Az normális hogy vannak nemi vágyak ennyi idősen,hisz a hormonok beindultak,de az hogy újabban ennyi kis kurv. van,azért gáz.


Nekem is voltak kikapos barátnőim de 16-17 évesen élték ki efajta vágyaikat,nem általános iskolásként.


Nekem nem kellene olyan srác se,aki kitudja mennyi nőn végig ment már és sok fiú is ezt vallja

2010. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
75%

A volt barátnőm (nem velem) de 12 évesen vesztette el a szüzességét. mára 18 éves (nem vagyunk együtt), de már vagy szó szherint százan végigmasíroztak rajta vaginálosan és orálisan is...de ő nem ku*va, csak kivácsi természet volt. 14 évesen szült, s 18 éveskoráig volt másik 2 abortusza.

1 évig voltam vele együtt, de velem nem feküdt le, de más agyba-főbe ba*ta, mint az atom.


De nem tartotta korainak akkor 12 évesen (hisz mekkora is lehetett 132cm és vagy 25kg) De nyomta a p*csájába és a szájába a lompost.


És ha valaki megkérdezné miért voltam vele? Mert elhagyni nem lehetett az idegbeteg magatartása végett és persze kellett alibi, ha teherbebasszák, akkor legyen kire fogni.

De van ám DNS-vizsgálat is...hehehe.


Így megszabadultam egy rohadt nagy....tól

2010. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Ja és azért is voltam velem, mert rám volt akadva, s lerázhatatlan volt.


Előző voltam

2010. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
basszus.. ez durva!! de akkor te feküdtél le vele 12 évesen??
2010. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Szerintem durva az egész dolog,tökre züllik az egész társadalom és a felnőttek hagyák zülleni,elcsúszni a kölyköket is.Buta kis takonyosok és soknak a szülője viselkedése sem épp követendő példa.Az a baj,hogy csak a rosszat majmoja mindenki.
2010. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
de
2010. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!