Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy 12-3 évesen már orrba szájba szexelnek a fiatalok? Nem korai?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Tudom röhejes ezt hallani pont tőlem,de engem nagyon zavar az,hogy a korosztályom lány tagjai már el vannak kurvulva,és már legalább 3 éve nem szüzek vagy több...Ált. mindegyiknek 2-3 évvel idősebb barátjuk van,csak a szex miatt.Téged nem zavar?

Szerintem azért kicsit korai 14 évesen elveszteni a szüzességet...


2010. máj. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim válasza:
ilyen a mai generáció ez most a "trendi" =/
2010. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Hát igen...

A szülőknek azért figyelni kellene a gyerekeikre.

Ezt nagyon gáznak tartom..

Köszönöm a sok ÉRTELMES választ!

2010. máj. 4. 22:03
 33/52 anonim ***** válasza:

17:05-ös


Nem én feküdtem le a volt barátnőmmel amikor ő akkor csak 12 éves volt.


Én a veletöltött idő alatt egyszer sem b@sztem meg, míg őt kúrták össze-vissza, mert kíváncsi hogy ki hogyan csinálja, és kinek milyen ízű spermája van.

Ez nem vicc, de ezt csinálja 12 éves kora óta.

S az anyja is tudja mit csinál, s örül is neki. Mellesleg ex-anyós pajtás is ilyen volt annak idején, s boldog hogy a lánya ennyire ráütött.

Lehet ezt k*vána vagy fehérmájúságnak nevezni...

De erre lehet visszavezetni, ki miért, hogyan, s miből fakadóan műveli ezeket 12 évesen.

2010. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a kor a baj, ha nem hogy nincs a lányokban felelősség.Ha valaki egy hosszú kapcsolatban, őszinte szerelemben veszíti el, és nem csak azért, hogy de menő lesz, és persze utána is együtt maradnak, ott (szerintem) nem számít a kor.Ha viszont csak azért veszíti el, hogy majd így hihetetlen menő lesz, és még büszkék is rá az inkább szomorú, hogy nincs semmilyen szégyenérzetük..Na az tényleg korai.És nem győzőm elégszer hangsúlyozni, hogy az agyadban kell ehhez felkészülni, kell hozzá felelősség és igazi szerelem!Lehet azt hiszik magukról az ilyen lányok, hogy milyen érettek, közben pont az ellenkező..
2010. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Szerintem meg számít a kor,hiába a szerelem,én 9 éves korom óta sokszor voltam szerelems és évekig tartottak,fúra lett volna ha 12 évesen elvesztem

.Azért igen is fiatal egy 14 éves gyerek ehez.Szerelem,hagyjuk már,tudod hányszor lesz még szerelemes valaki.

2010. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

17:37es

Hosszú kapcsolat, őszinte szerekem 12 13 éves korban nem létezik.

Hiába van törvény, hogy 14 alattiakkal bűntény,

de könyörgöm a sok tiniribanc aki 12 v 13 éves nem holmi pisis vele egykorúakkal csinálják.

akkor hol alkalmazzák a TV betartását???

Szüntessék meg, és már akkor az oviban is el lehet kezdeni.

Sok olyan tinit láttam Vas megyében (itt élrk), akik estefele pl. részegek, s hallottam lyat is aki akkor már azzal dicsekedett a barátnőjének, amikor mellettem mentek el a Főtéren, h. jaj de jót dugott a pasijával.

A csaj mennyi is lehetett??? 11 v, 12 éves. 140cm és vagy 35kg. --> szerintem szégyen.


De mára már a helyesírási gondokkal küszködő tiniknek üzenem:

Felcserélődtek a val-vel képzők. Régen úgy mondták. legénnyel, lánnyal...de mára már: lány-nyel, legény-nyal...


(Remélem leesik mindekinek)...nem feltétlenül humoreszknek szántam, de ez a mai tinitársadalom.


24F

2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon korai kiskurv.knak tartom őket.De a szülők sem lehetnek különbek,valahonnan látni kellett a példát,meg a diszkót,cigit,piát is ők állják.


Amilyen az anya olyan a lánya.-Ez jó mondás rá és sok esetben igaz is.

2010. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
Engem is nagyon zavar, 15 vagyok, és még szűz, és én büszke vagyok erre
2010. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Én egy 33 éves ffi vagyok,szóval nyugodtan írhatom azt,hogy ez így volt anno az én generációmnál is,max nem volt ekkora nyilvánossága(nem volt net,stb).Szerintem is nagyon korai a 12-13 év,bár én is 13 évesen voltam először csajjal(itt megjegyzem,h nem vok indiai őslakos).Aki arról ír,h aki ebben a korban veszíti el,az 20 éves korára kiég,annak csak annyit,hogy gyerekkoromban azt is mondták hogy ne vágjak grimaszokat,mert akkor úgy marad a szám...
2010. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

nagyon korai.

kis ribik azt hiszi,hogy ettől milyen menők leszenek stb. de ha baj van akkor rögtön sírva futnak anyucihoz apucihoz,hogy fizesse ki az abortuszt.

egy 12 -15 éves gyerek még testileg ,lelkileg nem érett a szexhez.

2010. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!