Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még szűz vagyok?...

Ciki ha még szűz vagyok? Vélemények? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, most töltöttem a 20. életévemet, és még szűz vagyok. Volt már kapcsolatom nem is egy, petting is volt pl: buliban, szórakozóhelyeken stb. De kb egy éve nincs barátnőm :( És nehezen szerzek, mert itthon ülős típus vagyok =/


Szóval a kérdésem az lenne ha majd arra kerül a sor, félek hogy felsülök (Mármint hogy a partner nem fogja élvezni, mert ugye az lenne az első alkalom) Szóval ez ciki vagy nem?


Köszönöm a Válaszokat


2010. máj. 2. 13:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Okééééé :D Köszönöm szépen . Majd igyekszem :D
2010. máj. 4. 11:05
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz... de az már igen ha 13-16 évesen már nem vagy szűz. Sajnos ide jutott a világ pfpf
2010. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

nem ciki és nem gáz és ha szeret a partnered nem fogsz felsülni és lehet hogy ő is még az lesz,aki szeret az nem cikiz ki,és vannak még szüzek bőven nálad idősebbek is mindkét nemnél,csak nem reklámozák.


Az sokkal inkább gáz,hogy ilyen kis taknyosok már csinálják.

2010. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!