Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még szűz vagyok?...

Ciki ha még szűz vagyok? Vélemények? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, most töltöttem a 20. életévemet, és még szűz vagyok. Volt már kapcsolatom nem is egy, petting is volt pl: buliban, szórakozóhelyeken stb. De kb egy éve nincs barátnőm :( És nehezen szerzek, mert itthon ülős típus vagyok =/


Szóval a kérdésem az lenne ha majd arra kerül a sor, félek hogy felsülök (Mármint hogy a partner nem fogja élvezni, mert ugye az lenne az első alkalom) Szóval ez ciki vagy nem?


Köszönöm a Válaszokat


2010. máj. 2. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
nagggggggggggyon gáz :S
2010. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha szeretni fog a másik,akkor nem lesz probléma.Senki sem volt tökéletes először,van hogy utána se még..Sőt :)
2010. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtat :D

De akkor is zavar :o

2010. máj. 2. 15:25
 14/23 anonim válasza:
Sztem szerezz be egy csajt (100% ra beválik/ elmész egy diszkóba ott ha egy este nem lesz5 nőd akor egysem ) vidd haza és hidd el ez az az ösztön amit akarattal sem lehet kiölni egy férfiből ez egy vele született adottság ,hogy mi FÉRFIAK már nagyon pici gyermek korunkban is a SEX mesterei vagyunk :) szóval ne legyenek gátlásaid ha tudod hová kell dugni és mit akor onnan már baj nemlehet :) Sok siket :)
2010. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem az,de nem kell reklámozni,egy csomó ismerősőm 20-on túlis az volt,és volt akinek a diplomája után lett az első csaja,akivel együtt volt és házasság lett a végén belőle.Sokan vannak csak kamuznak,mert manapság a sok hülye azt hiszi a kikaposság a menő,de sokszor azok is csak kamuznak,én is sokáig azt tettem.Ja és 21 évesen volt az első barátom,mármint úgy.
2010. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jó-Jó, de örülök ha discobol hazateleportálok :)
2010. máj. 2. 18:01
 17/23 anonim válasza:
Ha csajozásra fordítanál annyi időt, mint idióta nicknevek kitalálására a saját részedre, már rég nemlennél szűz. A Nők nembuknak a ThunderKaizen néven online lövöldözősjátékokat játszó pc-függő kockafejű makikra.
2010. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
GAS
2010. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Csak hogy örülj, FPS és MMO-val is csapom, de anyám a rossz egészsége miatt sok segítségre szorul itthon, többek közt ezért sem telik időmből ilyesmikre.
2010. máj. 3. 00:05
 20/23 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz, szerintem is sokan vannak így, csak letagadják... (Én 21 voltam az elsőnél.) A lényeg, hogy ismerkedj, legyél laza, nem kell ráparázni, ösztönösen menni fog, és ha normális lánnyal ismerkedsz meg, neki sem fog gondot okozni. Ha nagyon zavar, ne mondd meg, vagy mondd azt, még nem vagy nagyon gyakorlott, de annál lelkesebb :D Nem kell mindenáron a nagy Ő-re várni, mert akkor csak tovább rágódsz ezen, hogy miért nem estél át még a tűzkeresztségen, de azért ne is állj le akárkivel :)

29/n

2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!