Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki szüzen egyetemre...

Miért ciki szüzen egyetemre menni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
kivételek vannak, de az látszik, hogy tényleg 12 évesen már a legtöbben elkezdik, amivel egy generációval előrébb még csak középiskolában, vagy főiskolán próbálkoztak.
2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
52%
egyáltalán nem ciki... hidd el nem vagy ezzel egyedül... egyáltalán nem értem h a tizenéveseknek minek egyáltalán szexuális éltet élniük...
2010. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

igazad van, ezt nem értem én sem. miért kell 12-13 évesen szexuális életet élni???????

ez legyen a következő kérdés. erre kíváncsi lennék, mert annyira írják, hogy hogy élvezik, meg elmentek meg ilyenek. az az igazság, szerintem azt sem tudják igazából mit csinálnak.

2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
52%
tiszta hülyék vagytok.Miért lenne ciki,mindenkinek a saját döntése.Hátrány lenne?Érdekes,nem hinném,hogy rosszabb jegyet kapsz emiatt. Ha nem fekszel minden buliba mással akkor mindegy,hogy szűz vagy,vagy nem,úgyse foglalkozik vele senki.Aki másképp gondolja,az nyugodtan szexeljen 14 évesen.
2010. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Akkor extra gáz vagyok. Szerintem el is végzem az egyetemet, mire meglesz az első csók. :D Pedig nem vagyok valami szorgalmas. Amúgy nem hiszem, hogy ciki.

19/L

2010. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazán értem miért lenne ciki. Csak abban az esetben ciki, hogyha olyan társaságban barátkozol, ahol annak számít. Mivel azt írod hogy mindenki azt mondja hogy ciki, ebből csak egy dolgot tudok levonni: ne az ilyenekkel barátkozz. Azok tartják cikinek akik 13 évesen leszopják a fél várost a diszkóban 1-1 szál cigiért. Ne foglalkozz ezekkel, szerintem becsülendő ha valaki nem kapkodja el ezeket a dolgokat. Legyen egy kis önbizalmad, és engedd el ezeket a füled mellett :)


17/F

2010. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki,és nem is becsülendő. Teljesen lényegtelen,hogy 18 évesen szűz vagy e vagy sem. Majd ha 30 leszel kezdj el aggódni,hogy valamit rosszul csinálsz,hogy nincs normális kapcsolatod.
2010. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
13%

De ciki hidd el én már csak ismerem a magunkfajtát.


Én is szexelnék csak úgy nézek ki hogy a csaj előbb szúrná szíven magát mint hogy hozzám nyúljon. Bár én nem tehetek róla hogy undorító vagyok de te gondolom jól nézel ki csak h.lye vagy hogy nem szexelsz.

2010. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
71%
Én is szüzen mentem a főiskolára - és néha tényleg úgy éreztem, marslakó vagyok :) - bár így utólag meggyőződésem sokaknak caak a szájuk járt :) Ne foglalkozz ezzel, nincs benn semmi szégyellni való!
2010. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%

19.16!!! megőrültél???


hogy írhatsz ilyet saját magadról??? biztos nem te vagy a hegyiember!! van olyan, hogy az ember tiniként 'rosszul'néz ki, de belőlük is kifog jönni a ffiasság vagy a nőiesség később. a lnyeg, hogy adj magadra, úgy értem légy ápolt. és a belső kisugárzás iszonyú sokat dob az emberen!!!!

2010. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!