Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14éves lány vagyok. A pasimmal...

14éves lány vagyok. A pasimmal 4 hónapja járunk ő nagyon akarja de én 7hónap után esetleg. Most mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Figyelj én már több, mint egy éve együtt vagyok a barátnőmmel és természetesen eléggé vágyunk már egymásra, viszont úgy gondoljuk mindketten, hogy még fiatalok vagyunk hozzá. Mármint nem testileg, és szellemileg se biztos, de a 18 év az szerintünk a jó időpont.

Lehet, hogy már 17 évesen meg fog történni, nem tudom, de legalább úgy állunk hozzá, hogy 18 ig nem, Na ebből az egészből csak azt akartam kihozni, hogy szerintem te még nagyon fiatal vagy hozzá és ami megint csak fontos, hogy nem akarod és ha nem akarod, akkor irtó rossz lesz az első, szóval ne feküdj le vele

2010. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Hidd el várhatok... 14 éves és a barátod d*gni akar. Most volt az előző topic, a 12 éves csaj akinek a barátja a gumi után a csajba kente az ondót. Amilyen IQ bajnokok a kanos srácok te mis csak rosszul jársz. Várj még 1-2 évet. Addig játssz magaddal...:D
2010. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
14 ÉVESEN ELEVE NE SZEXELJ MÉÉÉGG!!!!
2010. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod???? irj pls....szerintem is korai, am sok amerikai sztár sem tartja be a szűzességi fogadalmat(csak azért hordják a tisztasággyűrűt hogy jobban felfigyeljenek rájuk)pl. Miley Cyrus is hordja a tisztasággyűrűt és azt állitja h szűz, de ahogyan mostanában viselkedik?!!!! hát már nem biztos hogy az! meg van pasija aki pár évvel (2 asszem) idősebb nála, nem igaz h még nem csinálták!!!!!!!!!!
2010. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
jah Miley 17 idén lesz 18 éves, a barátja meg asszem hogy 20 lesz!!!!! utlsó voltam!!!!!
2010. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!