Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14éves lány vagyok. A pasimmal...

14éves lány vagyok. A pasimmal 4 hónapja járunk ő nagyon akarja de én 7hónap után esetleg. Most mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 21:53
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Vedd figyelembe azt mindenképp, hogy nem ebben az időszakban kötődnek az életre szóló kapcsolatok. Nem érdemes megtenned, ha nem akarod, ez csak pazarlás lenne. A 14-18 éves kor egyelőre csak az ismerkedést szolgálja. Én azt mondom, ha nem akarod ne csináld.
2010. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
minek ilyen korán szexelni? ráérsz még. ha meg ő akaratod ellenére is erőszakoskodik, és molesztál, h mikor fekszetek már le, akkor ébredj fel.. megsugom. nem szeret.
2010. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor úgyis megvárja amíg készen nem állsz rá. És ne azért tedd meg mert ő már nagyon akarja. Majd ha úgy érzed, hogy te is akarod.
2010. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
hát persze hogy a pasid akarja, hiszen még nem voltál meg neki...ha te nem akarod, akkor ne csináld, egyébként meg felesleges eltevezni, hoyg majd ekkor meg akkor...még akár évekre is tervezhetsz. Semmit nem jelent, hogy most, vagy 3 hónap múlva szakítotok pár numera után....
2010. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Te még GYEREK vagy, 1 hónap mulva is az leszel,sőt 7 hónap múlva is. Ez a legszebb kor, nincs más dolgod/gonod, csak a suli.

Mindennek megvan a maga ideje, ne akarjatok már felnőttek lenni idő előtt, mert nem biztos hogy később is jónak látod majd a tetteidet, ha visszagondolsz majd kb 20évesen.


Ui: meg ha már annyi idős lennél, hogy tudnád miről is szól a sex, nem kérdeznél ilyeket. szóval fitalak vagytok még ehez. szerintem.

remélem segítettem és átgondoljátok


21/F

2010. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
54%
Szerintem legyél terhes!
2010. ápr. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolkodj el rajta,hogy pár ev múlva hogy megfogod majd bánni,ha hiszel nekem akkor ku*vára.

én 14 évesen vesztettem el,volt barátommal,aki persze nem becsült meg,sztem azért is mentem bele mert ő belekényszeritett,én meg mindig biztam benne,egy idő után úgy éreztem ,hogy csak arra kellek neki,és idő közbe meg is jött az eszem,es én annyira megbántam h neki adtam a szüzessegem h az nem igaz.


17 éves vagyok most.szóval annyit tanácsolok neked h meg sztem túl korai, van még más szép dolog is ,aval töltsd inkább az időd.

2010. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 jimydog válasza:

Beszéld meg vele... Ha megérti akk várjatok amíg fel nem készülsz...

Ha inkább sietteti akk vagy hagyd ott, vagy hagyd magad és akk már tárgytalan a kérdés...

De komolyan...

2010. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok meg először a pettinget. Egy ideig elég lesz ez mindkettőtöknek.
2010. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

majd beszélekvele..és ha erőlteti akkor szerintem az egész kapcsolatnak nincs értelme..mert akkor csak azt akarja. :S :/

2010. ápr. 6. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!