Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem engedik az együttalv...

Miért nem engedik az együttalvást?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal de csak nagyon ritkán alhatunk együtt, akkor is otthon van az egész család

mindketten szüzek vagyunk de szeretnénk már lefeküdni

én 17 vagyok a barátom 18


2010. ápr. 4. 20:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Mert a szülők úgy gondolják hogy még nem vagytok elég érettek hozzá :S Nálunk is ez ment amíg le nem ültünk megbeszélni a dolgokat

csak én kicsit fiatalabb vagyok én 16 a barátnőm pedig 20 de mondom a beszélgetésünk után minden megoldódott!

2010. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarják, hogy teherbe ess. Beszélj velük. Mondd meg, hogy ez már a 21. század, ha esetleg nem tudnák. Biztosítsd őket, hogy védekeztek majd.
2010. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem való kérdés :D

Am nekünk azért nem engedték mert am a pasim már 4 hónapja ide jár de engem a szüleinek 4 hónap alatt se mutatott be xD nem volt rá alakalom aztán most a héten bemutatott és csütörtökön voltam is náluk...megkérdezte h itt alhat-e és azt mondta h igen :D szal holnap itt alszik

meg hát sztem se akarják h terhes legyél stb...

meg ha még nem lettél bemutatva akk tedd meg xD cask saját tapasztalat :D

2010. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez van. Én 17 vagyok barátom 18. Nálunk engednék, de az ő anyja nem. Nyáron leszünk két éve együtt, mi is szüzek vagyunk. ... de lesz egy sátras tábor és ott ketten fogunk egy sátorban aludni VÉGRE! De megbeszéltük, hogy nem ott fogunk lefeküdni, mert kb. rajtunk kívük még 270-en lesznek... :(

A te vagy az ő szülei a szigorúbbak?

2010. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az én szüleim meg az ővé nagyon jóba vannak, már rég be lettem mutatva:D ezzel nincs baj
2010. ápr. 4. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk is így van... másfél éve ismerik egymást... csak a mama (barátomé) kicsit félős...
2010. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ugyanez. egy éve együtt, és a barátom szülei meggyőzhetetlenek. :( pedig jópárszor voltam már náluk.
2010. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor fekhettek le egymással ha egymásnál alszotok..:D másfél év és még nem feküdtetek le egymással.. Ez a mai világban elég fura:D

Nem tudom milyen viszonyba vagy anyuddal de ülj le vele és beszélgessetek. Hidd el ha látja rajtad, hogy elég érett megengedi, de tudod nem kell kihasználni rögtön az első alkalmat hogy ott alszik. Először csak hagy bízzanak meg bennetek a szüleitek.

2010. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* hogy elég érett vagy.
2010. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:O 1,5 meg 2 éve együtt és még nem volt szex... hát elég furi, nem csak otthon lehet szexelni,nah mind1 nem ez volt a kérdés.


Sztem is azért nem engedik,nehogy terhes legyél. Merj beszélni anyuddal a problémádról, hogy miért nem alhattok együtt, ígérd meg neki (és tartsd is be) hogy védekezni fogtok.

Sok sikert Nektek!!! :D

19/L

2010. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!