Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők mennyi idő múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők mennyi idő múlva engedik meg az együttalvást? Lehet csak akkor ha megvolt már a szex?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
mármint a "szülők"? ez egyénenként változik, általában 18 után már nem nagyon szoktak ebből bajok lenni, bár vannak elég elvetemült szülők is. hugomnak pl. apámék jóval azután engedték, hogy kiderült, hogy már nem szűz. 17 éves korában. (és 15 volt, mikor elvesztette a szüzességét.)
2008. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azt mondod 18? akkor valakik hogy aludnak együtt 14 évesen, 16 évesen? Nem úgy gondoltam ,hogy összeköltözni hanem csak, átjönni egy éjszakára és nem is feltétlen szex céljából...
2008. okt. 12. 23:01
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Magyarázhatod a szülőknek, hogy nem lesz szex, ha nagyon konzervatívak, úgy sem fogják megengedni sajnos! Amúgy meg lehet abban valami hogy 18 után már még az ilyenek sem szólnak be...nálunk is pl. én majdnem 20 voltam, húgom pedig töltötte a 19-et mikor felhoztuk ezt a témát...
2008. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de ha szex meg már volt akkor meg tök mind1 nekik már nem??? már nem a szüzességét veszti el vigyázni meg már tudunk akkor, vagy ti nem igy gondolkodtok?
2008. okt. 12. 23:07
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Na jó!!!! Ha nekem lenne egy 14 éves lányom biztos hogy nem alhatna nálunk semilyen fiú. A lány apukája meg nem valószínű hogy úgy gondolkozna hogy már úgysem szűz.
2008. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem kérdezték, hogy szüzek vagyunk-e még...egyszerűen tudtuk a húgommal hogy nem lehet megkérdezni! (2. válaszoló voltam)
2008. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondom, hogy a 18 kőbe van vésve, de ott már nem szokta kiütni a biztositékot. vannak, akiket már 14-16 éves korukban engednek a szülők. ha szigorú szüleid vannak, akkor 16 előtt sztem fel se hozd, ha általában engedékenyek, akkor meg kérdezd meg őket.
2008. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam. Úgyis egyből a szexre fognak gondolni a szülők, hiába magyaráznád, hogy ez csak együttalvás!

Ha nem is fogják ezt kiemelni, úgyis ettől tartanak, erre gondolnak...Egyébként nem kell ahhoz együtt aludni, hogy sex legyen, de ebbe sokszor nem gondolnak bele!

Én a szüzességem elvesztése után, csak később aludtam a párommal. Én 16 voltam, ő 19. De megbízott benne anyukám, jó családból származott ,rendes gyerek volt!

Szóval szerintem 16-17 körül megengedik.

bagatel

2008. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

1 dolgot mondok és egy dolgot kérdezek:

Szerinted van a szülőknek egy kézikönyv, vagy törvényi szabályozás, hogy mikor engedjék a kölköket együtt aludni?

Barátnőmmel pedig már egy éve együtt vagyunk, tudják is, hogy rendszeres nemi életet élünk, de nem engedik, hogy együtt aludjunk, semmilyen indokot nem tudnak fölhozni, csupán annyit, hogy csak, mert... Ő 17 én 22.

2008. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt, és a szülei nagyon eszeveszettek, de ennyi idő után úgyis megengedték neki, hogy velem aludjon. Gondolom tudják, hogy szexelünk, úgyhogy ennek nem sok köze van ahhoz, hogy megengedik-e neki, vagy sem. Szerintem inkább az számít, hogy látják a fiún, hogy rendes, normális...
2008. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!