Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők mennyi idő múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők mennyi idő múlva engedik meg az együttalvást? Lehet csak akkor ha megvolt már a szex?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

én, mint leendő anyuka nem kortól tenném függővé, hanem, hogy mióta ismerem, mennyire szimpatikus, mennyire megbizható, stb.

de azért legalább 15 legyen :D

ha akarnak vmit csinalni, ugyis csinaljak nelkulem is, es akkor legalabb biztos helyen vannak.

29 éves kismamó

2008. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy mikor engedik egyenfuggo , viszont meglehet h nagyon nehezen tudnak belenyugodni az iesmibe , es pszihesen fogjak fel az egeszet , es talan az az idokuk h nehogy terhes maradjon a csaj.. Oszt lehetseges h az a par sokkal tapasztaltabb az ilyen teren mint a szulo.Csak ok le vannak maradva. Akkor mas vilag volt, akkor szegyen volt a hazassag elotti egyuttalvas , nomeg a hazassag elotti szex.. Es egyes szulok ezt nem tudjak felfogni , h a vilag megvaltozott !
2008. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

a szülőktől függ hogy mikor engedik.ha megbiznak benned akkor biztosan megengedik.valószinűleg egyből a szexre gondolnak majd de ha tudják hogy már nemi életet élsz akkor sztem semmi akadályát nem látják majd.nekem például 15 évesen meg engedték hogy a barátomnál aludjak.


abbol még senkinek se lett baja hogy próbálkozott a kérdezéssel...de ha azt mondják nem,akkor nem érdemes tovább kérkedni:)

2008. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
En 18 vagyok es fel sem mernem hozni a temat. Tarthatjatok cikinek vagy sem, az en szuleim ilyenek. PEdig nem hinnem hogy nem is sejtik hogy volt mar ez-az kozottunk. Tobb mint egy eve hogy egyutt vagyunk. Es nem azert mert nem szeretik a baratomat, szeretik mert kedves aranyos rendes fiu. es a valaszuk megis az lenne hogy NEM ha megkerdeznem miert nem tuti nem lenne ra valasz csak NEM...UDV
2008. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
én 15éves vagyok,és itt lakik nálunk a 16éves barátom,akivel már egy éve együtt vagyok:)szóval mi már együtt lakunk.de ez a szülöktöl függ,ki mennyire halad a kórral:)
2008. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam amikor összejöttem az első barátommal. Egy-két hét után megengedte Anyum, hogy nálunk aludjon és tényleg nem is volt még szex aztán 1hónap 1hét után megtörtént az is és el is mondtam Anyumnak. A második barátommal akivel rá fél évre jöttem össze, össze is költözhettem.

Szóval ez nagyon szülő függő. Mennyire bízik meg a gyerekében, mennyire mond el a gyereke neki ilyesmiket.

2008. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nagyon szigorúak, bár nem is csodálom mivel még csak 15 éves vagyok, így nem is hisztizek hogy itt aludhasson. 8 hónapja együtt vagyunk, lesz még rá időnk és amúgy is tudunk délutánonként együtt aludni :)
2012. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!