Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek az baj,...

Lányok! Szerintetek az baj, ha egy 21 éves fiú még szűz? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:39
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
ha szeret persze 8-)...haggyatok mar ezel...vegyel magadnak egy guminot azt azzal probalkozz..o biztos lefekszik/jar veled..ki a wc-iig jar ameddig lemosod a gyermekedet rola
2010. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

23N:


Semmilyen tapasztalatom nincs lányokkal. Olyan középsuliba jártam, ahol nem volt lány. Csak azért maradtam ilyen, mert keveset voltam lányok társaságában.

2010. júl. 19. 07:37
 33/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyetemre mész, vigyázz, mert az egyetemisták viszont egytől egyig túl tapasztaltak hozzád, és főleg csak velük fogsz találkozni, ha nem teszel erőfeszítést más társaságok irányába.
2010. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
"Hasonló csak hasonló társaságában érzi jól magát!!!" MEGOLDÁS: szüz lányt keres!!!
2010. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
ha találsz.
2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

én pl. pont az ilyenekre bukok, mint te!

sztem csomó rendes csaj bukik arra, hogy valaki szűz, mert az azt jelenti, hogy nem szexmániás és rendes srác :)

sztem ez +pont neked, aki emiatt nem jönne veled össze, azzal nem törődj...

am meg egy fiúról aztán tényleg senki nem tudja megmondani, hogy szűz-e vagy nem.

viszont vigyázz, hogy ne ess át a ló másik oldalára, és ne fektess le mindenkit!

:D

2010. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

előző vok!

nem baj és járnék egy olyannal mint te, 1általán nem gáz!

2010. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!