Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek az baj,...

Lányok! Szerintetek az baj, ha egy 21 éves fiú még szűz? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Én nem igazán járnék szűz pasival. Jobban szeretem a tapasztalt srácokat. 21L
2010. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
Nem értem,miért baj ez.Ne szégyelld!:):)Én járnék veled.Sosincs késő.És aki baptista,az mit mondjon?Ők eleve csak házasságban létesíthetnek intim kapcsolatot,úgy tudom.
2010. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Én már jártam ilyennel.
2010. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Mikor fogjátok föl hogy ez nem számit nem ez a lényeg.
2010. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Igen. 18L amúgy. ;)


De mért lenne ez gond?

Csak szimplán nem találtad mg azt a lányt, aki neked kell...a társaságod miatt...velem is ez van...de nekem azért, mert nem járok olyan heyekre, ahol lehet ismerkedni...

De amúgy én is szűz vagyok, és egy darabig még biztosan az leszek. De nem bánom. És szerintem neked sem kell..

Nekem csak egy pasi hiányzik. A szex is, már nagyon, de én csak azzal fogok lefeküdni, akiben 100%osan megbízok, és akibe szerelmes is leszek. :)

2010. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
A barátom 21 és szűz és én erre magamba büszke vagyok, hogy az.=)
2010. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Birkuci válasza:
Együtt érzek a kérdezővel ugyanis hasonló helyzetbe vagyok, csak másképp. én ezt annak tudom be hogy bizti ronda vagyok vagymi. Az ismerkedésig eljutni nem nagy kunszt de már előre hallom a "inkább csak legyünk barátok" mondatot. az ilyen dolgoktólakinek kevés önbizalma volt ettől még kevesebb lesz.legalábbis én így vagyok vele és már nem is merek ismerkedni mert már tudom mi lesz a vége. nálam ez a defekt csupa nagy betűvel.
2010. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
velem is ez van : / mondjuk én csak 17 vok , pedig már kufircolnék egy jót csak nincs kivel x(
2010. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne párom,akkor járnék szűz fiúval!De különben se kell reklámozni és ha össze is jössz egy lánnyal,szerintem észre se fogja venni,hogy az vagy még!

Remélem hamarosan élesben is kipróbálhatod a szexet!:)))

2010. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ha szeretem akkor igen.

Fe fontos az, hogy tényleg férfi tudj lenni, merd megfogni a lányt, merj kezdeményezni, aztán ha szexre kerül a sor, akkor hagyhatod a lányt is irányítani, de azért ne legyél közbe mamlasz.

Én egyszer össze ismerkedtem egy szűz pasival (25 éves, egy helyen lakunk, a "barátai" elmondták, hogy még szűz), ránézésre meg nem mondtam volna, mert jól nézett ki, de a személyísége hihetetlenül gyerekes, nevetséges szöveggel, ami előszőr fel se tünt, smárolásig jutottunk, kettesbe voltunk, de még csak hozzám se nyúlt (nem mintha engedtem volna, hogy bármi is komolyabb történjen így elsőre), elhúzodott és onnan elkezdte mondani, hogy vetkőzzek, könyörgött szinte, de szinte meg sem próbált hozzám érni, csak a derekamat fogta meg, eközben mondta a gyerekes, összefüggéstelen, értelmetlen szövegét, ááá nagyon gáz volt, ezt így szavakkal nem lehet leírni, úgyhogy ott is hagytam, azt csodálom, hogy előtte nem vettem észre, bár addig nem igazán tudtunk hosszabban beszélgetni, ez már pár éve volt azóta is traktál a szövegeivel, éjjel hívogat...

Ennek ellenére kezdenék szűz pasival, ha szeretném, és tényleg nagyon kedvelném.

Szóval légy férfi csak ezt tudom tanácsolni, és ne legyél bátortalan. Amúgy mennyi tapasztalatod van, meddig jutottál a lányokkal?

23N

2010. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!