Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek az baj,...

Lányok! Szerintetek az baj, ha egy 21 éves fiú még szűz? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a defekt nem is feltétlenül benned van, ne úgy értsd ezt, hanem a környezetedben, meg a szokásaidban. Az a baj, hogy a gyógymód erre egyszerre nagyon nehéz is meg pofonegyszerű is.

A válasz az, hogy ne híreszteld talán.

2010. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem híresztelem, hanem egyre inkább eltitkolom ezt.

Kétlem, hogy a szokásaimban van a defekt.

2010. márc. 15. 18:28
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi nem vmi nyápic csak nem találta meg azt akivel szivesen lefeküdne először akkor természetesen nem zavarna, hogy szűz, sőt tetszene. Akkor viszont a pasi sem érdekelne ha azért szűz mert amolyan bottal se nyúlnék hozzá tipus.
2010. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Akkor ezek alapján még nem találtam meg azt a lányt, akivel lefeküdhetnék. Mivel kevés lány van a környezetemben.
2010. márc. 15. 20:00
 15/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg,hogy a fiú szűz-e..de,azért tudja,mit hogyan kell csinálni ;)
2010. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
menj el bulizni, fesztiválozz, főleg most...nyár van, ilyenkor a lányok is nyitottabbak. ha megtetszel neki és lesz valami, akkor még úgysem fogja tudni h szűz vagy-e, vagy sem. ha meg elmélyülnek a dolgok akkor nem fog ezért otthagyni. legalábbis egy normális lány nem :) valamikor el kell kezdeni.
2010. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Próbálkozok. Mindig keresem a lányok társaságát nagy nehezen. De mindig az jön ki belőle, hogy "legyünk csak barátok". Mindig ez a szitu lesz a vége. És nem tudom, hogy miért.
2010. júl. 17. 18:42
 18/37 anonim ***** válasza:
a nöknek csak a férfiállat kell, aki tökéletes.most hoy szüz vagy nem szüz, tök mindegy, csak férfi legyen.ha szüz vagy, akkor áltaban az valoban defekt miatt van, pl gyenge vagy, gyerekesen nézel ki stb, ekkora nem a szüzességed miatt leszel levegönek nézve, hanem mert nem vagy férfiszámba vehetö.
2010. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Én járnék egy ilyen fiúval, miért ne? Menj olyan hejekre ahol sok lány van, és találsz majd valakit :)
2010. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
szüz+defekt ezt mindig vegyétek bele a számitásba!
2010. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!